Cinelli

kawał rowerowej historii od Bella Italia

Odzież

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

23 Wyniki

WYSOKIEJ JAKOŚCI CZĘŚCI DO ROWERÓW KULTOWEJ MARKI CINELLI
Firma założona w pobliżu Mediolanu w 1947 roku na zawsze zapisała się w historii kolarstwa jako oferująca wyjątkowe ramy i komponenty do rowerów drogowych. Marka stała się popularna dzięki połączeniu najlepszych materiałów, wysokiej jakości wykonania i włoskiemu wzornictwu.
 
Cino Cinelli, który przed założeniem marki, sam był doświadczonym i odnoszącym sukcesy sportowcem wprowadził wiele innowacji do nowoczesnego kolarstwa: od aluminiowych kierownic, siodełek z plastikowym rdzeniem i pedałów z noskami po pedały z blokami do wpinania. Cinelli kocha kolarstwo, wręcz żyje na rowerze, a każdy sygnowany przez niego element jest udoskonalany dzięki dziesiątkom lat praktyki i doświadczenia.

Korkowa taśma kierownicy, która została wprowadzona na rynek w 1987 roku i jest nadal produkowana w ulepszonej wersji, jest również częścią asortymentu Cinelli. Owijki kierownicy odgrywają ważną rolę jako punkt bezpośredniego kontaktu między rowerem i rowerzystą. Cinelli dopracował ten komponent z wielką miłością i doświadczeniem. Zawodnicy mogą wybierać pomiędzy owijką z antypoślizgową mikrofibrą, wygodną wstęgą bąbelkową z pęcherzykami powietrza i klasycznymi owijkami kierownicy z korka - z wkładką żelową lub bez niej. Dzięki temu mogą dostosować tę część swojego roweru do swoich osobistych preferencji i wymagań. Różnorodne kolory uzupełniają gamę produktów - od dyskretnych, eleganckich kolorów po odblaskowe.