CHROME

Funkcjonalne torby rowerowe, odzież i akcesoria dla rowerzystów miejskich

Odzież

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

35 Wyniki

Historia firmy CHROME rozpoczęła się w Boulder w Kolorado, prawie 20 lat temu, gdy młodzi ludzie spotkali się, by wyprodukować torby rowerowe, które powinny spełniać ich wymagania dotyczące użytkowania w mieście. Szczególnie skupili się na funkcjonalnych, solidnych tkaninach, które powinny odpowiadać na codzienne wyzwania rowerzystów miejskich. Oprócz wytrzymałego i wodoodpornego materiału CORDURA, torby były i nadal są również wykonane z trwałej brezentowej plandeki, a pojedyncze części są zszyte ze sobą przy użyciu wytrzymałej przędzy o wysokiej wytrzymałości. Kurtki przeciwdeszczowe CHROME i wiatrówki robią wrażenie na rowerzystach miejskich za sprawą wytrzymałych i ciepłych materiałów, takich jak polar lub oddychający poliester, a także dzięki przemyślanym detalom, takim jak duże kaptury, kieszenie na piersi, dłuższe tylne panele itp.

Idealne torby miejskie dla rowerzystów: do jazdy do pracy lub do wykorzystania w wolnym czasie
Dziś torby CHROME należą do najpopularniejszych toreb rowerowych na świecie do użytku miejskiego i turystycznego, ponieważ są z rozmysłem i pomysłowo zaprojektowano je pod kątem największej przydatności. Amerykańska firma szczególnie imponuje rowerzystom używająch wytrzymałych materiałów i metalowych elementów, które zamieniają torby w praktycznych towarzyszy na wycieczki po mieście do szkoły lub do pracy. W zależności od rozmiaru i modelu, torby oferują miejsce na książki, laptopy i różne inne przedmioty, które są doskonale chronione przed wszelkimi warunkami pogodowymi.

CHROME oferuje ciepłą odzież na rower
Kurtki i bluzy CHROME są funkcjonalne i dostosowane do potrzeb rowerzystów miejskich: wygodne dopasowanie jest równie ważne jak odporność na warunki atmosferyczne i wytrzymałość, aby kurtki mogły sprostać codziennym wyzwaniom.

Różne akcesoria w unikalnym stylu CHROME, takie jak przyciągające wzrok breloki z zapięciem na pasek zamykają asortyment produktów. Produkty CHROME przyciągają wzrok i zawsze zapewniają funkcjonalność stylowy wygląd.