CHIBA

Rękawice rowerowe z wieloma specjalnymi funkcjami

Odzież

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

34 Wyniki

Firma Bike Handschuhe CHIBA została założona w 1853 roku i nadal jest własnością rodziny CHIBA. Firma jest jednym z wiodących producentów rękawic rowerowych od ponad 150 lat. CHIBA produkowała wyroby wysokiej jakości już w połowie XVIII wieku i została wybrana przez austriackiego cesarza jako dostawca rękawic dla rodziny cesarskiej.

CHIBA - Funkcjonalne rękawice zapewniające wysoką jakość
Dziś marka rękawic CHIBA z międzynarodową siedzibą w Teisendorf w Berchtesgadener Land w Bawarii w Niemczech produkuje rękawice dla najróżniejszych dziedzin sportu, z naciskiem na jazdę na rowerze, narciarstwo, narciarstwo klasyczne, fitness, paralotniarstwo, sporty górskie, wędrówki, nordic waking, ale także dla straży pożarnej oraz sektora bezpieczeństwa i higieny pracy. Rękawice są sprzedawane na całym świecie. Od samego początku produkty CHIBA zapewniały wysoką jakość, funkcjonalność, ochronę i wysoką trwałość. Kolejną cechą CHIBA jest własna, certyfikowana przez ISO 9001 produkcja.

Rękawiczki rowerowe na każdą pogodę
Niezależnie od tego, czy chodzi o letnie, czy zimowe wycieczki: CHIBA oferuje różne modele rękawic na różne temperatury i wszystkie zakresy zastosowania: Oddychające, lekkie, miękkie, zimowe rękawiczki z systemem Windprotect - wiatroszczelne, wodoodporne i oddychające rękawice wykonane z Rainfabric - lub rękawiczki rowerowe z wyściółką żelową BioXCell. Entuzjaści jazdy na rowerze mogą wybierać między różnymi rodzajami rękawic rowerowych dostępnych na gorące i zimne dni. Produkty CHIBA zawsze wyróżniają się szczególnymi detalami. CHIBA kupuje wszystkie surowce samodzielnie, wzory rękawic są wytwarzane przez doświadczonych producentów rękawic i szyte przez kompetentne szwaczki.