•  50,000 artykułów dostępnych do natychmiastowej wysyłki.
  •  Darmowy zwrot (dla wszystkich krajów w EU)
  •  Indywidualna porada przy zakupie roweru
  •  Możliwość zwrotu do 30 dni.
  •  Montowane w Niemczech

Opony rowerowe Challenge
Ręcznie wykonywane opony z włoską jakością

Od 1985 roku firma Challenge produkuje opony rowerowe w różnych wersjach, kolorach, rozmiarach i modelach. Nazwa Challenge natychmiast sugeruje, do czego są przeznaczone opony. Jako rowerzysta codziennie stajesz przed nowymi wyzwaniami. Opony Challenge pomagają Ci im sprostać. Niezależnie od tego, czy chodzi o wąskie ścieżki, czy szybkie wyścigi: Challenge oferuje odpowiednią kompozycję opon na każdą okazję.

Zmierz się z oponami cyclocross: utrzymuj koła blisko ziemi
Włoska firma kładzie duży nacisk na to, że wiele modeli opon zostało opracowanych wspólnie z zawodowymi zawodnikami jeżdżących w przełajach. Wiele opon typu open do przełajów i do rowerów trekkingowych produkowanych jest przy użyciu tych samych procedur co szytki tyle, że boki opon nie są zszywane, ale krawędzie wzmacniane są oplotem z nici aramindowych. Powoduje to, że krawędzie są typowe jak dla zwykłych drutówek i utrzymują oponę w obręczy. W połączeniu z lateksową dętką wewnętrzną opony Open Tubular oferują jakość jazdy, która jest bardzo podobna do szytki. Zapewniają doskonałą przyczepność, idealne pokonywanie zakrętów, małe opory toczenia i komfort.

Gotowy na każdy wyścig - dzięki oponom szosowym Challenge
Opony do rowerów szosowych również cieszą się dużą popularnością: nie tylko wyróżniają się doskonałą płynnością i niskim oporem toczenia. Także przeniesienie mocy jest bardzo dobre, dzięki czemu opony rowerowe Challenge są bardzo wydajne.