Cateye

Bezpieczeństwo i widoczność po zmroku - z lampami rowerowymi cateye

Czesci Rowerowe

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

22 Wyniki

Cateye od długiego czasu tworzy wysokiej jakości elektroniczne artykuły rowerowe i jest marką znaną z bezpieczeństwa i niezawodności. Firma z siedzibą w Osace była jedną z pierwszych firm, która opracowała w 1964 r. migające światło rowerowe. Innym kamieniem milowym był reflektor akumulatorowy - lampa rowerowa z białą diodą LED, która została wprowadzona w 1982 r.

Japońska firma wprowadziła nowe standardy, ponieważ odpowiednie oświetlenie zapewnia rowerzystom bezpieczeństwo - nie tylko po zmroku i w momentach słabej widoczności!

Do chwili obecnej asortyment produktów jest ciągle rozszerzany i ulepszany, wprowadzono nowe technologie, stworzono szeroki asortyment świateł przednich i tylnych, odpowiednich dla różnych warunków i dla każdego użytkownika. Potężne diody LED w kompaktowych, solidnych obudowach z długotrwałymi bateriami litowo-jonowymi zmieniają mrok w dzień. W zależności od modelu można ładować baterie przez USB lub wyposażyć w dodatkowe baterie. Ponadto baterie można wymienić w razie potrzeby tak, aby w długich trasach zawsze mieć dobrą widoczność. Pomimo tego, że firma koncentruje się na systemach oświetlenia rowerowego, w ostatnich latach Cateye wprowadziło inteligentne komputery do rowerów. Firma opracowała komputery rowerowe, które komunikują się ze smartfonem przez Bluetooth, a więc np. pokazują przychodzące połączenia bez konieczności trzymania telefonu w dłoni.

Uchwyty do mocowania świateł Cateye oraz uchwyty komputerów rowerowych są bardzo funkcjonalne. Można je zamocować bez narzędzi i pewnie przytwierdzić te małe gadżety do kierownicy.