CamelBak

Ugaś pragnienie, gdy jesteś w ruchu

Akcesoria

System nawadniania CAMELBAK - błysk geniuszu w butelce z napojem
Bez sprytnych wynalazków takich jak pierwszy pakiet nawadniający Michaela Eidsona - jazda na rowerze nie byłaby tym, czym jest dzisiaj. Zainspirowany doświadczeniami zdobytymi podczas upalnego wyścigu rowerowego w 1988 r., Amerykański kolarz opracował sprytny system: włożył rurkę do starej torby infuzyjnej, zapakował wszystko do skarpetki i zaszył ją na plecach koszulki. To wtedy narodził się prototyp CAMELBAK. Od tego czasu firma CAMELBAK nieustannie rozwijała swoje lekkie, aerodynamiczne systemy hydratacji. Pozwalają one na picie nawet w trudnym technicznie terenie, bez konieczności odrywania rąk od kierownicy. Po udanej fazie testów produkty CAMELBAK szybko rozprzestrzeniają się poprzez inne rodzaje sportów. Szeroki asortyment produktów CAMELBAK obejmuje również różnorodne butelki do napojów, taśmy nawilżające i liczne akcesoria do wszystkich plecaków nawadniających i butelek na napoje.

Plecaki do napojów CAMELBAK - dzięki nim nie odwodnisz się podczas swoich wycieczek
Funkcjonalne systemy CAMELBAK zapewniają łatwe dostarczanie płynów podczas jazdy na rowerze: nawet w trudnym terenie, możesz wziąć łyk bez konieczności zdejmowania rąk z kierownicy. Plecaki hydratacyjne CAMELBAK są wyposażone w zbiorniki o pojemności do trzech litrów, dzięki czemu nadają się zarówno na krótkie treningi, jak i długie trasy. Plecaki są dostępne w różnych kolorach i kształtach. Oddychające plecaki wyposażone są dodatkowo w osłonę, która chroni przed zabrudzeniem i jednocześnie oferuje wystarczająco dużo miejsca do przechowywania smartfona, narzędzi lub batonów energetycznych. Co więcej, oferta produktów CAMELBAK została rozszerzona o plecaki z pojemnikami na wodę ze zintegrowanym ochraniaczem pleców, które są szczególnie popularne wśród rowerzystów enduro. Ten ochraniacz pleców z łatwością wytrzymuje kilka uderzeń i jest dodatkowo tak elastyczny, że idealnie dopasowuje się do ruchów użytkownika.

CAMELBAK butelki i wszechstronne akcesoria
Dzięki specjalnemu systemowi, butelki na napoje CAMELBAK w czasie picia nie muszą być przechylane. W ten sposób możesz nie spuszczać wzroku z drogi. Plastik stosowany w butelkach z napojami jest higieniczny, nietoksyczny i lekki. Butelki na napoje CAMELBAK wyróżniają się także neutralnością smakową i wytrzymałością. Szeroka gama akcesoriów