Bike Ribbon

Ergonomiczne uchwyty na kierownicę i owijki

Czesci Rowerowe

  • Sortowanie według::

4 Wyniki

W 1975 r. Ermanno Alberti jeździł po włoskim mieście Brianza na północ od Mediolanu na rowerze szosowym. Na wyboistych drogach czuł, jak bolesne są wstrząsy nadgarstków, kiedy są pozbawione amortyzacji. Wracając do domu, zabrał się do pracy. Chciał opracować grubszą taśmę mocowaną do kierownicy dla amortyzacji wstrząsów. Jednak przy grubszej taśmie zachodzące na siebie warstwy byłyby zbyt grube - tak narodziła się idea taśmy do kierownicy Bike Ribbon. Taśma gruba w środku, ale cieńsza na krawędziach.

Rodzinna tradycja produkcji wysokiej klasy sprzętu rowerowego
Od końca lat 70. rodzina Alberti produkuje wysokiej klasy sprzęt rowerowy. To nie tylko doświadczenie, ale także zamiłowanie do wyścigów szosowych i wszystkiego, co ma związek z rowerami, wpływa na rozwój nowych produktów. Technologia i estetyka to najważniejsze aspekty projektowania produktu. Rezultatem są innowacyjne akcesoria o świetnym wzornictwie i funkcjonalności.

Idealne dla każdej kierownicy
Gama produktów Bike Ribbon obejmuje uchwyty rowerowe i taśmy na kierownice, które są specjalnie dostosowane do potrzeb anatomicznych. Amortyzująca taśma, ergonomiczne uchwyty MTB - tutaj każdy sportowiec znajdzie odpowiedni sprzęt wysokiej klasy, zapewniający komfortową jazdę, bez względu na to, czy jeździsz na rowerze górskim czy na rowerze szosowym.