BELL

Kaski rowerowe bell: bezpieczna jazda

Odzież

  • Sortowanie według::

0 Wyniki

No products found!

Kalifornijska firma BELL swoimi kaskami oferuje rowerzystom cenną ochronę, solidne partnerstwo oraz bezpieczeństwo na drodze, w lesie i w trudnym terenie. Marka BELL zbudowała reputację na wieloletnim doświadczeniu oraz innowacjom, które Bell stale wprowadza do produkcji kasków. Firma, która zaczęła jako jednoosobowa, mała firma na początku lat 50-tych, stała się jednym z liderów na rynku sprzętu sportowego. Od niemal 50 lat uczestnicy wyścigów samochodowych i motocyklowych oraz rowerzyści mogą polegać na jakości kasków BELL. Pierwszy kask został wprowadzony do sprzedaży w 1975 roku. Celem ulepszania produkcji kasków rowerowych jest zapewnienie rowerzystom doskonałej ochrony.

Kaski rowerowe BELL - dla młodych i starszych
Producent kasków rowerowych wytwarza twarde i wyściełane ochronne kaski w różnych stylach i spełniających różne wymagania - dzięki czemu firma oferuje optymalny poziom bezpieczeństwa dla różnych rodzajów jazdy na rowerze. Firma BELL bierze dużą odpowiedzialność w każdej sytuacji i udoskonala kaski sportowe zarówno dla rowerzystów górskich oraz kaski BMX. Również dla kolarzy szosowych BELL produkuje kaski rowerowe wyróżniające się bezpieczeństwem i zaawansowaną technologią. Do uprawiania freeride i zjazdów BELL oferuje kaski full face. Dla młodych rowerzystów firma oferuje kaski, które są szczególnie przystosowane do kształtu głowy i wymagań dzieci.

Ochrona głowy BELL dla rowerzystów
Niezależnie od tego, czy chodzi o rekreacyjna jazdę, czy profesjonalne wyścigi: firma BELL dostarcza kaski rowerowe wykonane z udziałem najnowocześniejszych technologii. Z prawie 40-letnim doświadczeniem BELL wykorzystuje know-how i swoje kompetencje w produkcji kasków rowerowych. Szczeliny wentylacyjne zawsze oferują noszącym kask dużą cyrkulację powietrza. Szkielety wewnętrzne są praktycznie zaprojektowane i zabezpieczone oraz zapewniają dobrą ochronę wszystkich rowerzystów. Kolejną zaletą jest lekka waga kasków, a także ich atrakcyjny wygląd.