Basil

Akcesoria rowerowe na wycieczki rowerowe i wyprawy

Akcesoria

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

74 Wyniki

BASIL jest producentem funkcjonalnych, wysokiej jakości toreb na rower, koszyków rowerowych i różnorodnych akcesoriów, np. pokrowców na siodełka, adapterów na kierownicę, podgrzewaczy do rąk, dzwonków i wiele więcej. Firma BASIL została założona pod koniec 1970 roku w Holandii i od tego czasu zaprojektowała i wyprodukowała wiele toreb, które są wykorzystywane do wycieczek rowerowych. BASIL oferuje różnorodne modele toreb na rowery dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Torby są funkcjonalne i charakteryzują się wysokiej jakości wykończeniem. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo w ruchu drogowym, producent zapewnia przemyślane torby rowerowe, torby biurowe i torby na rowery z kieszeniami bocznymi, wewnętrznymi kieszeniami, paskami odblaskowymi, hakami mocującymi, paskami do butelek i uchwytami do przenoszenia. Praktyczne podwójne torby są idealne do długich i wygodnych podróży rowerowych. Firma BASIL przywiązuje dużą wagę do projektowania, dzięki czemu torby i akcesoria rowerowe są często produkowane z nowym wyglądem i wzorami. BASIL oferuje torby i systemy transportowe, z których mogą korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Torby rowerowe na zakupy Basil – codzienni towarzysze do wyjazdów zakupowych
BASIL oferuje torby i systemy worków, które są odpowiednie zarówno do codziennych zakupów w mieście, jak i na wyprawy rowerem. Te produkty wyróżniają się funkcjonalnością i wytrzymałością. Producent z Holandii produkuje damskie torby na zakupy, które oferują dużą pojemność i można je bezpiecznie przymocować na rowerze turystycznym lub miejskim. Te torby pozwalają przetransportować swoje zakupy do domu w stanie suchym i bezpiecznym, pomimo złych warunków pogodowych, takich jak wiatr, deszcz, grad czy śnieg. To dlatego, że wysokiej jakości akcesoria rowerowe BASIL są wykonane z wodoodpornego, poliestrowego materiału, który sprawdził się w każdych warunkach pogodowych.

Damskie torby BASIL mają podobny kształt i wygląd jak torebki, ale mają również wszystkie praktyczne funkcje i funkcje damskich toreb podróżnych. Są idealne dla kobiet, które lubią poruszać się rowerem po mieście. Obszerne kieszenie z przodu, wygodne paski, a także elementy odblaskowe po obu stronach są również standardowymi cechami.

Gotowy na każdą wycieczkę z torbami rowerowymi BASIL!
Wytrzymały materiał akcesoriów BASIL wytrzymuje ciężkie wstrząsy i uderzenia podczas wycieczek rowerowych. Dotyczy to również sakw, torebek na kierownicę i przestronnych podwójnych toreb. Systemy toreb holenderskiego producenta BASIL są odporne na wodę, a przez to również wytrzymałe. Niektóre torby są wyposażone w dodatkowe pokrowce przeciwdeszczowe.