• 50,000 artykułów dostępnych do natychmiastowej wysyłki.
  • Darmowy zwrot (dla wszystkich krajów w EU)
  • Indywidualna porada przy zakupie roweru
  • Możliwość zwrotu do 30 dni.
  • Montowane w Niemczech

Atlantic

Produkty do profesjonalnego czyszczenia rowerów

Akcesoria

21 Wyniki
Dzięki ATLANTIC czyszczenie rowerów jest prostsze
Produkty marki ATLANTIC należą do najpopularniejszych na świecie artykułów do pielęgnacji rowerów. Od pokoleń rowerzyści amatorzy, profesjonalni rowerzyści i warsztaty rowerowe w swojej codziennej pracy ufają profesjonalnym produktom ATLANTIC. Firma powstała w wyniku fuzji Atlantic-Oel Hamburg GmbH, założonej w 1922 r. oraz Mineralölwerk GmbH & Co. KG, założonej w 1897 r. Od 2002 r. Od tej pory wspólnie działają z powodzeniem pod nazwą ATLANTIC Mineralölwerk GmbH.

Czyszczenie, konserwacja i wiele więcej - oferta produktów ATLANTIC
Asortyment produktów ATLANTIC to ponad 30 różnych produktów do czyszczenia, konserwacji i smarowania rowerów. Znajdziesz wśród nich odpowiedni produkt dla prawie wszystkich potrzeb. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz produktów do polerowania, czyszczenia, smaru, ścierek do czyszczenia czy sprayu do łańcucha: wybór jest bardzo szeroki i idealny dla wszystkich, którzy chcą zachować swój rower w doskonałym stanie technicznym przez długi czas. Tylko doskonałej jakości oleje i surowce są używane do produkcji artykułów ATLANTIC.

Wysokiej jakości produkty - wyprodukowane w Niemczech  
W zakresie rozwoju i produkcji produktów ATLANTIC opiera się na niemieckiej jakości. Niemniej jednak nie tylko własne laboratorium badawcze i zespół specjalistów na miejscu, przyczyniają się do sukcesu ATLANTIC. Szczególnie ważni są specjaliści, którzy stale wymieniają informacje i konsultują preparaty z amatorami i zawodowymi rowerzystami - ponieważ tylko przy stałej komunikacji z użytkownikami możliwe jest tworzenie produktów, które są funkcjonalne. W związku z tym ATLANTIC będzie w przyszłości opierał swoje produkty na wysokich wymaganiach grupy docelowej, aby umożliwić użytkownikom kupno najlepszej jakości produktów. 

Doświadczenie, które się opłaca
Dzięki zrównoważonemu rozwojowi, przewadze technicznej i ponad 90-letniemu doświadczeniu w rozwoju i produkcji produktów do pielęgnacji rowerów, Atlantic Mineralölwerk jest firmą oferującą produkty o bardzo wysokiej jakości, które w przyszłości będą z pewnością ulepszane.