Atlantic

Produkty do profesjonalnego czyszczenia rowerów

Akcesoria

  • Sortowanie według::

20 Wyniki

Dzięki ATLANTIC czyszczenie rowerów jest prostsze
Produkty marki ATLANTIC należą do najpopularniejszych na świecie artykułów do pielęgnacji rowerów. Od pokoleń rowerzyści amatorzy, profesjonalni rowerzyści i warsztaty rowerowe w swojej codziennej pracy ufają profesjonalnym produktom ATLANTIC. Firma powstała w wyniku fuzji Atlantic-Oel Hamburg GmbH, założonej w 1922 r. oraz Mineralölwerk GmbH & Co. KG, założonej w 1897 r. Od 2002 r. Od tej pory wspólnie działają z powodzeniem pod nazwą ATLANTIC Mineralölwerk GmbH.

Czyszczenie, konserwacja i wiele więcej - oferta produktów ATLANTIC
Asortyment produktów ATLANTIC to ponad 30 różnych produktów do czyszczenia, konserwacji i smarowania rowerów. Znajdziesz wśród nich odpowiedni produkt dla prawie wszystkich potrzeb. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz produktów do polerowania, czyszczenia, smaru, ścierek do czyszczenia czy sprayu do łańcucha: wybór jest bardzo szeroki i idealny dla wszystkich, którzy chcą zachować swój rower w doskonałym stanie technicznym przez długi czas. Tylko doskonałej jakości oleje i surowce są używane do produkcji artykułów ATLANTIC.

Wysokiej jakości produkty - wyprodukowane w Niemczech  
W zakresie rozwoju i produkcji produktów ATLANTIC opiera się na niemieckiej jakości. Niemniej jednak nie tylko własne laboratorium badawcze i zespół specjalistów na miejscu, przyczyniają się do sukcesu ATLANTIC. Szczególnie ważni są specjaliści, którzy stale wymieniają informacje i konsultują preparaty z amatorami i zawodowymi rowerzystami - ponieważ tylko przy stałej komunikacji z użytkownikami możliwe jest tworzenie produktów, które są funkcjonalne. W związku z tym ATLANTIC będzie w przyszłości opierał swoje produkty na wysokich wymaganiach grupy docelowej, aby umożliwić użytkownikom kupno najlepszej jakości produktów. 

Doświadczenie, które się opłaca
Dzięki zrównoważonemu rozwojowi, przewadze technicznej i ponad 90-letniemu doświadczeniu w rozwoju i produkcji produktów do pielęgnacji rowerów, Atlantic Mineralölwerk jest firmą oferującą produkty o bardzo wysokiej jakości, które w przyszłości będą z pewnością ulepszane.