ASSOS

Odzież rowerowa na treningi i na zawody

Odzież

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

91 Wyniki

Firma ASSOS ma siedzibę w Szwajcarii produkuje najwyższej klasy stroje rowerowe. Te kompetencje są tradycją w firmie ASSOS firma używa swojej eksperckiej wiedzy i pasji by rozwijać i produkować anatomicznie dopasowane i funkcyjne ubrania przez więcej niż 35 lat. Asortyment produktów ASSOS obejmuje spodenki rowerowe, rowerowe długie spodnie, bieliznę na rower, koszulki rowerowe, kurtki rowerowe, kombinezony do jazdy na czas oraz rowerowe akcesoria dla kobiet i mężczyzn. Poza strojami rowerowymi ASSOS wytwarza także produkty do pielęgnacji takie jak krem do wkładek rowerowych czy żel przeciwko odparzeniom. Słowo ASSOS wywodzi się ze starożytnej greki i oznacza “Asa”. “Made by ASSOS” to znak najwyższych standardów jakości wśród strojów na rower. ASSOS Competence Centre znajduje się w miejscowości San Pietro di Stabio w Szwajcarii i wszystkie zalety tych wyjątkowych ubiorów dla kolarzy są tworzone w szwajcarskiej centrali firmy.

Indywidualne stroje rowerowe dla mężczyzn i kobiet
ASSOS oferuje wyjątkową jakość niezbędnych części stroju rowerzysty, którego wszyscy potrzebują – rowerowych spodenek. Komfortowe dopasowanie jest w tym przypadku szczególnie ważne. ASSOS oferuje rowerowe krótkie spodenki i spodnie rowerowe, które są komfortowo dopasowane w każdym aspekcie. Dla zawodowych kolarzy ASSOS oferuje także szeroki wybór profesjonalnych strojów rowerowych. Nieważne czy szukasz spodenek na szelkach, czy krótkich spodni bez szelek, stroju na codzienny trening, zawody czy wyjątkowo długie dystanse: gama produktów ASSOS to rozmaite, krótkie spodenki rowerowe dla kobiet i mężczyzn, którzy szukają funkcjonalnych strojów na rower. Anatomia, nawyki podczas jazdy i preferencje są sprawą indywidualną, a ASSOS opracował właściwie rozwiązania dla każdego sportowca.

Stroje rowerowe ASSOS – funkcjonalne i pełne detali
Ze swą długą historią firma ASSOS cały czas udowadnia swoje kompetencje w zakresie opracowywania i rozwoju odzieży na rower. Zasada “Made by ASSOS” jest implementowana przez własne badania i laboratoria. Badania i rozwój wszystkich produktów ASSOS odbywają się w Szwajcarii. Zaawansowany, ergonomiczny krój określany jako Advanced Ergonomic Patternzapewnia idealną pozycję na rowerze. Ponadto ubrania są lekkie i zapewniają naturalną termoregulację przez różne warstwy