aeroe

biking is about simpler times

Akcesoria & Czesci Rowerowe

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

8 Wyniki

Pracowników AEROE pasjonują odkrycia, przygody, innowacje – nie ważne czy są w studiu projektowym czy poza szlakami odkrywając dzikie tereny na rowerze. Od powstania Aeroe w 2014 roku ekipa z Nowej Zelandii stworzyła atrakcyjną ofertę produktów, dopasowaną do potrzeb i oczekiwań rowerzystów odnośnie transportowania bagażu we wszystkich kategoriach rowerowych. W AEROE, wysokie oczekiwania dotyczące funkcjonalności i jakości mają swe odzwierciedlenie w wypróbowanych bagażnikach rowerowych i pomysłach na torby.

Najnowsza innnowacja AEROE to unikalny system szybkiego montażu toreb rowerowych. Zawiera uniwersalne uchwyty, którymi szybko można przyczepić torby do różnych punktów roweru np widelca czy tylnych widełek. Uchwyty nadają się do każdej torby, sakwy czy plecaka AEROE z odpowiednią technologią mocowania. Uchwyty nadają się do każdego typu roweru: można jechać na zakupy lub na wycieczkę w bezdroża oraz podróżować z pomocą elektrycznego wspomagania lub bez. AEROE poszerza możliwości mobilności na dwóch kołach z modularnymi rozwiązaniami dla elastycznych możliwości transportowych.

AEROE ciągle idzie łamie bariery innowacyjnym designem. Rozwijając, testując i realizując nowe systemy montażu pakunków na rowerze dla rowerzystów na całym świecie specjaliści od bikepackingu uwielbiają łamać bariery i próbować czegoś nowego. AEROE spełnia wyzwania wypraw, przygody i odkryć na dwóch kołach. Stąd produkty AEROE są testowane i projektowane w Nowej Zelandii, miejscu, w którym znajdują się jedne z najpiękniejszych i najbardziej wymagająchome tras rowerowych po drogach i bezdrożach. Do momentu gdy udowodnią swoją wartość wszystkie uchwyty i torby są ciągle udoskonalane by spełnić oczekiwania rowerzystów w każdej kategorii - od bikepackingu i turystyki przez jazdę w mieście i dojazdy do pracy.