•  50,000 artykułów dostępnych do natychmiastowej wysyłki.
  •  Darmowy zwrot (dla wszystkich krajów w EU)
  •  Indywidualna porada przy zakupie roweru
  •  Możliwość zwrotu do 30 dni.
  •  Montowane w Niemczech

ACROS
wysokiej jakości części rowerowe dla rowerzystów górskich

Po prostu wszechstronne: specjalne indywidualne części rowerowe firmy ACROS
Kiedy szukasz wysokiej jakości komponentów do swojego roweru, ACROS zawsze jest dobrym wyborem. Od momentu założenia firmy w 1999 roku w Renningen niedaleko Stuttgartu w Niemczech firma rozwinęła się w kierunku wykreowania wyspecjalizowanej marki zajmującej się dostawą wysokiej klasy elementów dla rowerów górskich.

Wykonane w Niemczech: Elastyczna produkcja części indywidualnych do rowerów górskich
Rozwój i produkcja są realizowane w Renningen, a więc wszystkie produkty posiadają etykietę "Made in Germany". Dzięki tej lokalnej, wewnętrznej produkcji firma może szybko reagować na zmiany i trendy na rynku i pracować szczególnie elastycznie. Jest to bardzo ważne, ponieważ zapotrzebowanie na nowe mostki, kierownice lub uchwyty do kierownic wymaga od producenta ciągłego rozwoju produktu i indywidualnych adaptacji.

Testowanie, sprawdzanie i produkcja: uważny system testowania ACROS
Firma ACROS przeprowadza cały proces produkcyjny we własnym zakresie i testuje produkty na ścieżkach na całym świecie. Firma starannie analizuje prototypy w celu dokładnego sprawdzenia zespołów i modułów. Ponadto firma ACROS ściśle współpracuje z wiodącymi instytutami badawczymi w celu przeprowadzenia niezależnych testów części składowych produktów. Po wstępnych testach nowe prototypy są następnie testowane przez rowerzystów w niekorzystnych warunkach pogodowych, aby odpowiednio zoptymalizować części i rozpocząć produkcję kolejnej serii produktów.