•  50,000 artykułów dostępnych do natychmiastowej wysyłki.
  •  Darmowy zwrot (dla wszystkich krajów w EU)
  •  Indywidualna porada przy zakupie roweru
  •  Możliwość zwrotu do 30 dni.
  •  Montowane w Niemczech

Legal Notice

1. Informacje zgodnie z niemiecką ustawą o bateriach (BattG)

W związku z dystrybucją baterii i zestawów baterii, jako ich dystrybutor jesteśmy zobowiązani zgodnie z niemiecką ustawą o bateriach aby poinformować klienta o następujących kwestiach:
Jesteś prawnie zobowiązany do zwrotu baterii. Możesz je zwrócić po użyciu w jednym z naszych sklepów, w lokalnym punkcie zbiórki lub w lokalnym sklepie. Baterie zawierające szkodliwe substancje są oznaczone symbolem przekreślonego kosza na śmieci, a także symbolem chemicznym (Cd, Hg lub Pb), który stanowi decydujący czynnik dla klasyfikacji jako substancja zawierająca substancje niebezpieczne. Zużyte baterie można przekazać do:

ROSE Bikes GmbH
- Centrum logistyczne -
Isselburger Str. 17
46395 Bocholt
Niemcy

Możliwość zwrotu baterii jest ograniczona do tych typów akumulatorów, które mamy lub posiadaliśmy w naszym asortymencie, a także do ilości, którą zwykle konsumenci zbywają.


2. Informacje zgodnie z niemiecką ustawą o urządzeniach elektrycznych i elektronicznych (ElektroG)

W związku z dystrybucją urządzeń elektrycznych, jako dystrybutor jesteśmy zobowiązani zgodnie z niemiecką ustawą o sprzęcie elektrycznym i elektronicznym do informowania klienta o następujących kwestiach: Jesteś prawnie zobowiązany do zwrotu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Możesz go zwrócić po użyciu w jednym z naszych sklepów, w lokalnym punkcie zbiórki lub w lokalnym sklepie. Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny można przekazać:

ROSE Bikes GmbH
- Centrum logistyczne -
Isselburger Str. 17
46395 Bocholt
Niemcy

Możliwość zwrotu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego jest ograniczona do tego typu urządzeń, które mamy lub posiadaliśmy w naszym asortymencie, a także do ilości produktów, które zwykle konsumenci posiadają.

3. Informacja o ochronie danych

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny często zawiera poufne informacje prywatne. Dotyczy to w szczególności sprzętu informatycznego i urządzeń telekomunikacyjnych, takich jak komputery i smartfony. Należy pamiętać, że użytkownicy końcowi we własnym interesie są odpowiedzialni za usuwanie danych z oddawanych nośników.