pokaż produkty
Możliwość zwrotu w ciągu miesiąca rowery montowane w Niemczech Ponad 100 lat rodzinnej tradycji
Koszyk
  Rose

  Team clothing

  Everything for your team! 

  Teamservice.jpg


  Idąc naprzeciw zapotrzebowaniu oferujemy także ubrania dla ekip kolarskich oraz  triathlonowych wykonane na podstawie  indywidualnych projektów.

  Od wiele byliśmy najważniejszym miejscem dla kolarzy i entuzjastów rowerów. Przekonujący stosunek ceny do wykonania, wysoka jakość oraz wyjątkowa obsługa uczyniła z nas wielki, rowerowy sklep wysyłkowy w Europie.

  Nie tylko wielkie zespoły mogą skorzystać z naszych doświadczeń. Oferujemy także profesjonalnie przygotowane wzory na zamówienia dla mniejszych zespołów i grup. Te wzory są gotowe do wykorzystania, musisz tylko wstawić nazwę swojego zespołu oraz loga sponsorów. Pomysłowe, proste i dostępne już przy ilości zamówienia minimum dwudziestu sztuk górnej lub dolnej części stroju.

  Nasze ceny zawierają niemiecki VAT i wszystkie koszta przygotowania do druku – to uczciwe i przystępne kalkulacje cen bez żadnych ukrytych kosztów!

  To co od nas otrzymujecie to prawdziwa, profesjonalna jakość. Nasze ubrania są wytwarzane na zamówienie przez producentów, którzy wyposażają zawodowe ekipy, ponieważ jakość naszych produktów i Twoja satysfakcja to nasze główne priorytety. Ponadto oferujemy specjalne warunki dla tych zespołów, które zdecydują się używać ubrań Rose.

  Tutaj znajdziesz pełne informacje wraz z odpowiednimi cenami /dokument PDF.

  Ciągle brakuje Ci sponsora? Pomożemy Ci! Odpowiednie informacje znajdziesz w sekcji „sponsoring” (przeczytaj załączony powyżej dokument PDF na stronie 23)

  Prośby i zamówienia należy wysyłać na adres:  

  Team Service
  Schersweide 4
  46395 Bocholt
  Germany
  teamservice@rosebikes.com
  Tel.: +49 (0) 28 71/ 27 55 - 650
  Fax: +49 (0) 28 71/27 55 - 428

   
     załaduj mapę
  'załaduj mapę