pokaż produkty
Możliwość zwrotu w ciągu miesiąca rowery montowane w Niemczech Ponad 110 lat rodzinnej tradycji
Koszyk
  Rose

  Nasze centra testowe

  Przetestuj nasze rowery ! 


  Centra testowe

  Centrum testowe Hochsauerland:

  IWe współpracy z naszymi partnerami Bike-Pension Schröder i Hotel Hochheide oferujemy flotę rowerów testowych w Willingen. Odkryj krainę Hochsauerland na jednym z naszych najnowszych rowerów. Więcej informacji pod adresami wandern-und-biken.de oraz hochheide.com.


  Centrum testowe Oberharz:

  Nasz partner hotel Waldhotel Untermühle ma dla Ciebie najnowsze rowery ROSE. Możesz przetestować je w 4 bike parkach lub na 1200 km dedykowanych tras MTB. Więcej informacji pod adresem mountainbike-hotel-harz.de.


  Centrum testowe Vaujany:

  Nasze centrum testowe znajduje się w idyllicznej wiosce Vaujany we francuskich Alpach. Przetestuj nasze rowery w centrum bike parku lub na jednej z najbardziej wymagających tras w regionie: Alpe d'Huez. Co więcej w pobliżu odbywa się legendarna impreza Megavalanche. Obojętnie czy preferujesz wymagające podjazdy na rowerze szosowym czy wariackie zjazdy na rowerze górskim - rejony wokół Vaujany są idealnym miejscem na kolejne rowerowe wakacje. Rowery testowe ROSE (szosowe i górskie) jak również niewielki salon ekspozycyjny znajdziesz w centrum wioski Vaujany. Więcej informacji na stronie vaujany.com.


  Centrum testowe Lake Como:

  Przyjedź i przymierz nasze rowery szosowe i górskie w ROSE Service Centre we Włoszech, położonym w północnej części Jeziora Como. Umów się by przetestować swój przyszły rower na fantastycznych trasach z widokiem na jezioro. Więcej informacji pod adresem: sergio@rosebikes.it lub pod telefonem  +393383305116.


  Centrum testowe South Tyrol:

  Nasz partner Hotel Tyrol leży w przepięknym Południowym Tyrolu, niedaleko Merano. Ten hotel z odnową biologiczną zapewni wszystko, co bliskie jest sercu rowerzysty. Przetestuj nasze najnowsze rowery MTB na fantastycznych trasach.

   
     załaduj mapę
  'załaduj mapę