pokaż produkty
Możliwość zwrotu w ciągu miesiąca rowery montowane w Niemczech Ponad 110 lat rodzinnej tradycji
Koszyk
  Rose

  Wybierz rodzaj zapłaty

   

  Płatności międzynarodowe

  Płatność gotówką przed doręczeniem:
  Podczas zamawiania prosimy o przesłanie całkowitej sumy z góry podając informacje o numerze rachunku i numerze klienta, kompletne imię i nazwisko osoby zamawiającej oraz adres zamieszkania.

  Nasi klienci w Wielkiej Brytanii mogą zapłacić przelewem w funtach brytyjskich na następujące konto: Numer 20687660 sort code 30-65-41) prowadzone przez Lloyds TSB Bank (IBAN GB07 LOYD 3065 4120 6876 60, SWIFT BIC LOYDGB21682).

  Klientów międzynarodowych prosimy o użycie przelewu SEPA w celu dokonania przelewu całości kwoty zamówienia na nasze konto o numerze: Stadtsparkasse Bocholt, IBAN DE02428500350000135251, SWIFT BIC WELADED1BOH, Markt 8, 46399 Bocholt, Germany.

  Prosimy o upewnienie się, że Twoja część kosztów przesyłki została zapłacona w przypadku płatności gotówką przed doręczeniem.

  Karta kredytowa:
  Oferujemy naszym klientom również opcję płatności kartami Mastercard lub Visa. Podczas zamawiania prosimy podać numer karty, kod bezpieczeństwa oraz datę ważności karty. Całkowita kwota rachunku obciąży konto Twojej karty w momencie wysyłki.

  PayPal:
  Możesz w szybki i bezpieczny sposób skorzystać z płatności internetowej przez PayPal. Jeśli nie masz konta PayPal, możesz w łatwy sposób je utworzyć rejestrując się na stronie: www.paypal.pl i dodać do konta swój rachunek bankowy lub rachunek karty kredytowej, by móc płacić przez PayPal. Z PayPal można korzystać tylko na terenie Unii Europejskiej oraz podczas płatności internetowych. Wszystkie płatności przez PayPal realizowane są w euro. PayPal dolicza opłatę za przewalutowanie. Płatność za pośrednictwem PayPal możliwa jest tylko na terenie Europy.

   

  Dodatkowe metody płatności na terenie Niemiec (mogą być wykorzystane tylko przez rezydentów lub gdy adres rachunku jest w Niemczech): 

  Przesyłka za pobraniem:

  Możesz zapłacić bezpośrednio listonoszowi. Pamiętaj, że przy tego rodzaju usłudze musisz uiścić opłatę pocztową, która obecnie wynosi € 5,60 (przesyłka za pobraniem oraz opłata za przesłanie pieniędzy z powrotem). Przesyłka za pobraniem możliwa jest tylko na terenie Niemiec. 

  Rachunek:

  Możesz też zapłacić kwotę rachunku bez potrąceń po otrzymaniu dostawy. Płatność po otrzymaniu rachunku jest możliwa tylko na terenie Niemiec. Dostępna jest tylko dla odbiorców prywatnych, wyłączając firmy i instytucje.

  Polecenie zapłaty:

  Prześlij nam numer swojego konta oraz dane banku (kod bankowy, nazwa banku i adres) wraz z zamówieniem. Polecenie zapłaty jest możliwe tylko na terenie Niemiec. Ta forma płatności dostępna jest dla odbiorców prywatnych, nie jest natomiast dostępna dla firm i instytucji. Polecenie zapłaty jest realizowane około 14 dni po wysyłce towarów.

  Zastrzegamy sobie prawo do realizacji płatności w trybie przesyłki za pobraniem, przedpłaty oraz płatności kartą kredytową. W takim przypadku otrzymasz od nas wcześniejsze powiadomienie.   
     załaduj mapę
  'załaduj mapę