pokaż produkty
Możliwość zwrotu w ciągu miesiąca rowery montowane w Niemczech Ponad 110 lat rodzinnej tradycji
Koszyk
  Rose

  ROSE Bikes

  O ROSE 

  Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta! 

  Dzielimy Twoją pasję do jazdy na rowerze i Twój entuzjazm dla wszystkich spraw związanych z rowerami. Nasza wzorowa obsługa i bezkonkurencyjny wybór markowych produktów powodują, że zakupy u nas to niepowtarzalne przeżycie. 

  Rozejrzyj się po naszym sklepie i spójrz na szeroki wybór towarów i usług. 

  Mamy za sobą ponad 100 lat doświadczeń, które pozwalają nam zagwarantować wysoki poziom jakości oraz wydajności. Wszystko zaczęło się w 1907 roku od małego sklepu rowerowego w Bocholt. Od tego czasu ROSE urosło do firmy, która zatrudnia ponad 350 pracowników i ma ustaloną renomę na rynku międzynarodowym. Zadowolenie klienta jest dla nas podstawą wszystkiego, co robimy.

  Nasze rowery należą do najlepszych na rynku. Te opinie zostały potwierdzone przez wiele magazynów rowerowych. Testują one regularnie i anonimowo obsługę oraz jakość porad udzielanych przez firmy sprzedające rowery wysyłkowo. Regularnie otrzymywane najwyższe oceny oraz zwycięstwa w testach są świadectwem niezwykłej jakości obsługi firmy ROSE. 

  Konkurencyjne ceny, wynikające z tego, że sami produkujemy nasze rowery to zysk dla naszych klientów. Skorzystaj ze stale wprowadzanych innowacji i dogodnych cen. Nasi mechanicy złożą Twój rower marzeń według Twoich życzeń. 

  Nasz centrum logistyczne o powierzchni 25,000 m² zawiera wielki wybór markowych produktów. Większość z nich jest dostępna bezpośrednio w ROSE BIKETOWN. 

  Odwiedź ROSE BIKETOWN w Bocholt i skorzystaj z porady w sklepie lub zadzwoń do naszego konsultanta. Znamy odpowiedzi na Twoje pytania! 

   
     załaduj mapę
  'załaduj mapę