pokaż produkty
Możliwość zwrotu w ciągu miesiąca rowery montowane w Niemczech Ponad 100 lat rodzinnej tradycji
Koszyk
  Rose

  Katalog ROSE i aplikacja

  Zamów darmowy katalog lub ściągnij aplikację 


     


  Odkryj różnorodność naszej oferty w aktualnym katalogu rowerów ROSE 2017

  Zawiera on wszystkie informacje o nowych rowerach ROSE na nadchodzący sezon, a szczególnie głównych atrakcjach z kategorii rowery szosowe, górskie oraz trekking/fitness. W sekcji rowerów szosowych znalazły się fascynujące innowacje na rok 2017 takie jak następca modelu XEON CW czyli zupełnie nowy X-LITE CW. Mamy też atrakcyjne nowości dla rowerzystów górskich. Nasz rower do freeride - SOUL FIRE przeszedł modernizację. Teraz jeździ na kołach 27,5", dzięki którym zyskał większy potencjał I bardziej nadaje się do ewolucji.

     


  Magazyn CYCLESTORIES  Magazyn ROSE „Cyclestories“ publikowany jest trzy razy do roku i oferuje informacje dla kolarzy MTB, szosowców i hobbystów rowerowych. Poza nowymi produktami znajdziesz w nim opisy rowerowych wypraw, tematy związane z serwisem roweru, wywiady i spojrzenie za kulisy naszej firmy.

       
   


  ROSE APP 

  Wolisz odkrywać rowerowy świat ROSE w smartfonie bądź tablecie? Z aplikacją ROSE możesz robić zakupy bezpośrednio przez stronę zoptymalizowaną dla urządzeń mobilnych lub ściągnąć katalog. Dzięki zintegrowanemu skanerowi kodów kreskowych możesz zawsze sprawdzić czy dany artykuł jest dostępny w sklepie internetowym ROSE. Aplikacja jest darmowa, dostępna w językach: niemieckim, angielskim, holenderskim i francuskim.


    

   
     załaduj mapę
  'załaduj mapę