SKU
2121501
Abstract Product Id
10512
Concrete Product Id
30070

Ostatnie sztuki!

Xtreme S 3000 spare parts kit

Kod produktu: 2121501

Ostatnie sztuki!

Spare parts kit for S 3000 assembly stand. · 4 x supporting feet caps · 2 x aluminium clamping shells · 2 x aluminium vices · 4 x M8 x 20 mm bolts ·... więcej szczegółów

Wybrałeś standardowy model bez modyfikacji.
Twoja konfiguracja nie została zachowana.
Jeśli chcesz kupić rower dostosowany do swoich wymagań , kliknij tutaj.

kliknij tutaj.

Czy chcesz przejść dalej proces zakupowy ze standardowym modelem?

Szczegóły

Spare parts kit for S 3000 assembly stand.

· 4 x supporting feet caps
· 2 x aluminium clamping shells
· 2 x aluminium vices
· 4 x M8 x 20 mm bolts
· 1 x M8 x 40 mm bolt
· 1 x M6 x 20 mm bolt
· 5 x M8 nuts
· 1 x M6 nut
· 2 x quick release levers with moulded plate
· 1 x plastic cover (Ø 45 mm)
· 1 x plastic cover (Ø 50 mm)
· 1 x washer
· 2 x hex keys

Oceny
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)

(0)

Recenzje mogą opublikować tylko zalogowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu. Prosimy się zalogować by opublikować recenzję.