pokaż produkty
Możliwość zwrotu w ciągu miesiąca rowery montowane w Niemczech Ponad 100 lat rodzinnej tradycji
Koszyk
  Rose

  TESTY I RECENZJE

   

  GRANITE CHIEF 2 w teście "MTBCult.it"

  12/2016 - MTBCult.it

  “Jakość wykończenia, specyfikacja techniczna, komponenty i zachowanie na ścieżkach stawia ten rower na równi z najsłynnieszymi konkurentami jakkolwiek wśród nich próżno szukać tej jakości komponentów.”

   

  "BARDZO DOBRY" dla modelu X-LITE CDX-4400 od magazynu RoadBIKE

  RoadBIKE - 01/2017

  Ocena: […] "Preferujący sportową jazdę od razu zachwycą się atrakcyjną ceną tego roweru, który można modyfikować dzięki konfiguratorowi."

   

  "SUPER" tak Trekkingbike ocenia model ACTIVA PRO PINION

  Trekkingbike - 01/2017

  Ocena: […]"nadaje się na długie wyprawy z bagażnikami jak również na codzienne dojazdy do biura - to rower na cały rok." […]

   

  TEAM DX CROSS RANDONNEUR-3000 w teście "tech-cycling.it"

  tech-cycling.it - 12/2016

  "Rose udało się połączyć potrzeby szerokiej grupy rowerzystów, od turystów szukających niezawodnego i bezpiecznego roweru po tych, którzy potrzebują roweru do codziennych dojazdów do pracy i treningów."

   

  TEAM DX CROSS RANDONNEUR-3000 w teście Tour

  Tour - 11/2016

  Ocena: "Prawie luksusowo wyposażony rower, szykownie zintegrowany system oświetlenia, idealny dla dojeżdżających do pracy"

   

  XEON CW-3000 tested by Bikeboard

  Bikeboard - 9/2016

  „Jeden z pierwszych rowerów aero z hamulcami tarczowymi. Rower ma niską główkę (...) co wraz z dużym zasięgiem ramy daje niską pozycję, jak na rower czasowy przystało. Xeon jest szybki w reakcji na ruchy kierownicą, chętnie zmienia tor jazdy, łatwo na nim przyspieszać z wysokiego borotu, czemu sprzyja strony kąt podsiodłowu. Jak na rower czasowy , Xeon zadziwiająco łagodnie obchodzi się z jadącym, rozpraszając znacznąc część drgań wywołanych przez asfalt złej jakości."

   

  Magazyn RoadBIKE ocenia jako "bardzo dobry" nasz rower TEAM DX CROSS RANDONNEUR-2000

  RoadBIKE - 12/2016

  Ocena: "Wiele zalet, przemyślany, sportowy – podróżnik od ROSE jest idealny do jazdy na co dzień i wycieczki […]"

   

  XEON TEAM CGF-3000 w teście RennRad

  RennRad - 10/2016

  Ocena: "Rower prawie na każdą okazję. Rose to bardzo wyważony rower, ale odpowiedni także dla wysportowanych kolarzy. Ale pozycja jest raczej wyprostowana. Rose oferuje wysokiej klasy komponenty oraz prezentuje świetny stosunek jakości do ceny."

   

  ROOT MILLER 3 w teście Bike & Trekking

  Bike & Trekking - 10/2016

  „Root Miller to rower, który nigdy cię nie zawiedzie. Rower, który pozwala jechać bezpiecznie po ścieżkach zachowując pełną kontrolę. Rower, który jest o krok przed innymi."

   

  RennRad testuje TEAM DX CROSS-2000 MB

  RennRad - 11-12/2016

  Ocena: "Rose to wysokiej jakości wszechstronny rower o świetnym stosunku jakości do ceny i wyważonej charakterystyce jazdy."