•  50,000 artykułów dostępnych do natychmiastowej wysyłki.
  •  Darmowy zwrot (dla wszystkich krajów w EU)
  •  Indywidualna porada przy zakupie roweru
  •  Możliwość zwrotu do 30 dni.
  •  Montowane w Niemczech

Ustanawianie nowych celów i dążenie do nich z mocnym postanowieniem, stanowczo i wytrwale, ucieczka przed ograniczeniami i skomplikowaniem. Tym jest dla Ciebie jazda na rowerze. SRAM Eagle daje Ci wolność aby odkrywać nowe horyzonty. Poza tym nie bez powodu ten system nazywany jest królem nieba: pomaga Ci wspinać się łatwiej, zdobywać każdy teren, brać ostre zakręty i zjeżdżać z największą prędkością. Z napędem 1x12 SRAM zrewolucjonizował jazdę po górach. Lekki, mocny, intuicyjny. Seria zaprojektowana do najlepszych osiągów, która oferuje niesamowity zakres przełożeń na każdy teren, który można sobie wyobrazić. Wymyślone w USA, zaprojektowane w Niemczech, produkowane na cały świat.

Czy mogę ulepszyć mój stary rower MTB montując Eagle? Uzupełniając najwyższe grupy SRAM, nowa NX Eagle to idealna grupa dal początkujących w najwyższej klasie. Idealna by przystosować wysokiej klasy koła z piastą na kasetę od 8 do 11 rzędów na kasetę 12 rzędową jako, że nie jest potrzebna piasta w systemie XD. Zakres 12 przełożeń z kasetą 11 do 50 zębów oferuje szeroki zakres biegów bez przednich przerzutki więc bez problemu dobierzesz odpowiednie przełożenie bez względu na wyzwanie. Praktycznie niesłyszalny, bardzo precyzyjny i szybki proces przełączania zapewnia gładką pracę. Wytłaczane, stalowe tryby i solidna konstrukcja pinów łańcucha wytrzymują nawet dużą moc rowerów górskich z silnikiem elektrycznym i zapewnia długą eksploatację.

Co zatem wyróżnia grupę Eagle NX na tle innych członków rodziny? Generalnie grupa ma te same zalety pod względem technicznym jak napędy XX1 Eagle, X01 Eagle i GX Eagle i działa tak samo. Technologie X-Horizon Design, X-Sync 2, Type-3 Roller Bearing Clutch, Zero Loss, Flow Link, X-Actuation oraz X-Glide 2 zapewniają niezawodne i precyzyjne funkcjonowanie. Ponadto NX Eagle oferuje kilka pomocnych rozwiązań, które pomagają w dobrej zabawie jak Cage Lock, zgodność z systemem Matchmaker X oraz system DUB. To oznacza także pełną zgodność z innymi komponentami SRAM Eagle. Możesz zatem łatwo dobrać droższe korby, później przerzutki, manetki i łańcuch kompletując własną grupę bez kompromisów. Główna różnica dotyczy wyglądu, wagi i przede wszystkim rodzaju materiałów, które są wciąż wysokiej klasy.

Niezależnie od tego czy po raz pierwszy odkrywasz uroki jazdy po górach czy też jesteś wytrawnym pasjonatem i szukasz sensownego, nie sprawiającego kłopotu napędu 1x SRAN NX jest gotowy do akcji i zabierze Cię ze sobą. Przystępna cenowo grupa o mocnej konstrukcji, niezawodna, robiąca wrażenie prostotą i szerokim zakresem przełożeń. Czy jest to flow, zjazd czy technicznie wymagająca ścieżka – NX sprawdzi się na każdej trasie i pokaże swoją przewagę gdy warunki staną się ciężkie. Korzystając zatem z tego napędu możesz skoncentrować się na doświadczaniu jazdy w terenie, zdobywaniu ścieżek dzięki prędkości i umiejętnościom.