pokaż produkty
Możliwość zwrotu w ciągu miesiąca rowery montowane w Niemczech Ponad 110 lat rodzinnej tradycji
Koszyk
  Rose

  Nowa kurtka GORE-TEX® SHAKEDRY z technologia stretch

  Poprawiona, najwyższej klasy kurtka GORE® WEAR 


  Ciągłe innowacje i dalszy rozwój GORE® WEAR obejmuje także membranę GORE-TEX® SHAKEDRY. Wytrzymały, wiatro- i wodoodporny, lekki oraz wyjątkowo oddychający materiał pozwala wodzie po prostu spłynąć. Wystarczy strząsnąć jej nadmiar, a kurtka jest ponownie sucha jakby przed chwilą wcale nie padało. Co jeszcze można w nim poprawić?

  GORE® WEAR idzie krok naprzód i dodaje materiałowi GORE-TEX® SHAKEDRY możliwość rozciągania się. W ten sposób material jest lekko elastyczny, pozwala na lepsze dopasowanie do ciała i pozostaje odporny na wiatr, wodę i wciąż jest oddychający.


  Dzięki zastosowaniu elastycznych wstawek w materiale GORE-TEX® SHAKEDRY, GORE® WEAR stworzyło jeszcze lepszą kurtkę z doskonałym dopasowaniem. Podczas treningów lub wyścigów nie łopocze na wietrze, dobrze przylega do ciała i daje swobodę ruchów. Dzięki umieszczeniu wstawek w newralgicznych miejscach pod pachami, na biodrach oraz na górnym, tylnym panelu, kolarz może jechać wstając z siodełka lub też w bardzo aerodynamicznej pozycji bez ryzyka, że kurtka się zsunie.


  Bądź jedną z pierwszych osób, które sprawi sobie tę wyjątkową kurtkę GORE® WEAR, dostępną w sklepie ROSE Bikes jednym z nielicznych, wybranych sprzedawców tego modelu.


  Przekonaj się

  GORE WEAR
  GORE WEAR C7 GORE-TEX SHAKEDRY STRETCH JACKET for men

  The C7 GORE-TEX SHAKEDRY STRETCH JACKET by GORE WEAR is a close-fitting high-end waterproof jacket with external GORE-TEX ACTIVE. Water simply rolls off from the surface and is not absorbed by the...

  329,95 €
   
     załaduj mapę
  'załaduj mapę