Wycieczkowe

0 Wyniki

Wycieczkowe

Wycieczkowe Rowery Górskie


Czerp przyjemność z wycieczek


WYBIERZ SIĘ W DŁUGĄ PODRÓŻ NA NASZYCH ROWERACH WYCIECZKOWYCH

Góry zawsze były dużą atrakcją dla ludzi od czasu ich zdobywania. Wciąż patrzenie na wspaniałe widoki nie jest tak wspaniałe jak przejeżdżanie przez nie na rowerze górskim! Dobre rowery wycieczkowe idealnie łączą sportowego ducha z komfortem. Ci, którzy uwielbiają jazdę na długich dystansach docenią taką charakterystykę. Gdy przychodzi do połykania kilometrów rower musi toczyć się gładko i oferować wydajne zawieszenie aby nie było strat energii.

Jednocześnie rower powinien być komfortowy, bo dobry komfort to oszczędzanie energii co czyni długie wycieczki przyjemniejszymi. Rowery turystyczne uwielbiają jazdę w terenie, długość i rodzaj trasy mają mniejsze znaczenie. Jako, że pomysły na wycieczki różnią się między sobą nasze rowery wycieczkowe GROUND CONTROL i THE TUSKER także różnią się między sobą. GROUND CONTROL ma klasyczny, nowoczesny wygląd. To rower z pełnym zawieszeniem ze skokiem 130 mm z tyłu lub 115 mm w rozmiarze XS. Ten rower daje duże możliwości stąd może być nawet używany w wyścigach cross country i wystarczająco wytrzymały by jechać na maraton. Dzięki kołom 27,5” ten rower oferuje dobrą charakterystykę jazdy i zadowalającą szybkość. THE TUSKER na odwrót roczy się na grubych, czterocalowych oponach i jest specjalistą od specjalnych wycieczek. Łatwo toczy się po śniegu i sypkim piachu i dzięki doskonałej przyczepności i dobremu kontaktowi z podłożem daje niesamowite trzymanie i bezpieczeństwo. W efekcie daje to przewagę na singletrackach: nawet mimo tego, że nie ma tylnego zawieszenia oferuje niezwykle wysoki komfort. 

Oczywiście te rowery nie są tylko przeznaczone do sportu. Ich wszechstronność jest wyjątkowa, pokazują także swoje silne strony daleko poza szlakiem. Nie ma znaczenia czy szukasz klasycznego czy nowoczesnego roweru czy też ekstremalnego i specjalnego roweru. W naszym asortymencie znajdziesz właściwy rower dla każdego. Który będzie Ci towarzyszył podczas następnej przygody?