We need your consent to load Youtube.

We use a third-party service to embed video content. This service may collect data about your activities. Please read the details and agree to use the service to view this video.

Dobrze zrobione koła
Nowe koła systemowe ROSE

Aerodynamiczne, bardzo lekkie I wyjątkowo wytrzymałe: przez półtora roku dział rozwoju firmy ROSE Bikes pracował nad nowymi, karbonowymi kołami RC-FIFTY i RC-FORTY – teraz już są dostępne!

Z wagą od 1350 gramów koła ROSE są około 100 gramów lżejsze niż porównywalne koła wyższej klasy i obiecują także świetną aerodynamikę. Są zaplatane ręcznie przez profesjonalistów i wykonanie – co typowe dla ROSE – po prostu z klasą “made in Germany”. Wysokiej klasy piasty marki Newmen gwarantują bezkompromisową sztywność przy rekordowej masie, a łożyska zaprojektowane są pod kątem wytrzymałości. Nowoczesny kształt obręczy z obłym profilem oferuje poprawioną sterowność, nawet przy silnym, bocznym wietrze. Jako, że koła wytwarzane są zarówno w wersji pod tarcze jak i klasyczne hamulce oraz w dwóch wysokościach obręczy 37 i 47 milimetrów mogą być używane w różnych dyscyplinach - zarówno w gravelach, na wyścigach i w maratonach. Ponadto nadają się także do codziennej jazdy, są solidne i gotowe pod system tubeless. Bez wątpienia te koła idealnie łączą modę na szersze opony z dobrym wykonaniem obręczy, bez kompromisów jeśli chodzi o aerodynamikę.

Cena również jest ciężka do pobicia: koła pod tarcze dostępne są w cenie od 1399 euro, wersja RC FIFTY pod zwykłe hamulce kosztuje 1499 euro. ROSE Bikes udziela gwarancji 2 lata na swoje koła. Ponadto klienci, których koła zostaną uszkodzone w wypadku czy podczas kraksy przez pierwsze 6 lat otrzymają rabat 50% na zakup nowego kompletu kół.