•  50,000 artykułów dostępnych do natychmiastowej wysyłki.
  •  Darmowy zwrot (dla wszystkich krajów w EU)
  •  Indywidualna porada przy zakupie roweru
  •  Możliwość zwrotu do 30 dni.
  •  Montowane w Niemczech

Dobrze zrobione koła
Nowe koła systemowe ROSE

Aerodynamiczne, bardzo lekkie I wyjątkowo wytrzymałe: przez półtora roku dział rozwoju firmy ROSE Bikes pracował nad nowymi, karbonowymi kołami RC-FIFTY i RC-FORTY – teraz już są dostępne!

Z wagą od 1350 gramów koła ROSE są około 100 gramów lżejsze niż porównywalne koła wyższej klasy i obiecują także świetną aerodynamikę. Są zaplatane ręcznie przez profesjonalistów i wykonanie – co typowe dla ROSE – po prostu z klasą “made in Germany”. Wysokiej klasy piasty marki Newmen gwarantują bezkompromisową sztywność przy rekordowej masie, a łożyska zaprojektowane są pod kątem wytrzymałości. Nowoczesny kształt obręczy z obłym profilem oferuje poprawioną sterowność, nawet przy silnym, bocznym wietrze. Jako, że koła wytwarzane są zarówno w wersji pod tarcze jak i klasyczne hamulce oraz w dwóch wysokościach obręczy 37 i 47 milimetrów mogą być używane w różnych dyscyplinach - zarówno w gravelach, na wyścigach i w maratonach. Ponadto nadają się także do codziennej jazdy, są solidne i gotowe pod system tubeless. Bez wątpienia te koła idealnie łączą modę na szersze opony z dobrym wykonaniem obręczy, bez kompromisów jeśli chodzi o aerodynamikę.

Cena również jest ciężka do pobicia: koła pod tarcze dostępne są w cenie od 1399 euro, wersja RC FIFTY pod zwykłe hamulce kosztuje 1499 euro. ROSE Bikes udziela gwarancji 2 lata na swoje koła. Ponadto klienci, których koła zostaną uszkodzone w wypadku czy podczas kraksy przez pierwsze 6 lat otrzymają rabat 50% na zakup nowego kompletu kół.