Q36.5 CYCLING TIGHTS
Wysokiej jakości materiały, które czynią różnicę

Nowość w ofercie ROSE: wysokiej jakości spodenki kolarskie renomowanej marki Q36.5. Unikalne, opracowane przez nią materiały i specyficzne, kolarskie dopasowanie to sposób by olśnić i zainspirować klientów raz za razem.

Idealne połączenie wysokiej klasy materiałów i prac rozwojowych ze szczególną troską o detale czynią te spodenki kolarskie najlepszymi w swojej klasie. Komfort, funkcjonalność, dopasowanie... tutaj wszystko jest idealne.

Głównym celem tej innowacyjnej marki jest utrzymanie optymalnej temperatury ciała. Temperatura ta powinna być stała w każdej pogodzie i w ciągu całej jazdy. Q36.5 w rozwoju produktu skoncentrowało się właśnie na tym parametrze. Dla jak najlepszych osiągów podczas jazdy.

Q36.5 Jakość Made in Italy

Najbardziej wydajne materiały do strojów kolarskich na świecie są opracowywane w bliskiejwspółpracy ze starannie wybranymi, włoskimi producentami tekstyliów najwyższej klasyby jak najlepiej wspierać sportowców podczas bardzo intensywnego wysiłku.
Q36.5 łączy materiały podnoszące osiągi z ergonomicznym dopasowaniem . Wszystkie materiały są starannie dobierane według ich zastosowania a ilość szwów jest ograniczona do minimum dla najlepszej wydajności oraz dobrej aerodynamiki. Dlatego wszystkie modele wykonane są bez widocznych na zewnątrz szwów. Rezultatem tego jest szczególnie wysoka elastyczność i zupełnie nowe odczucia podczas użytkowania.
Niska waga osiągnięta jest dzięki wyjątkowemu procesowi projektowania i pragnieniu wykonania produktu jak najbardziej doskonałego.

Q36.5 FUSION + wkładka SUPER MOULDED

Modele Salopette i Half Shorts wyposażone są we wkładkę FUSION. Wielowarstwowa pianka daje idealne wsparcie w odpowiednich strefach. Z przodu wkładki elastyczna pianka o gruboci ok 2 mm jest docięta i wszyta. W tylnej części gruba na ok 10 mm pianka jest termicznie formowana aby uzyskać ponaprzeciętną gęstość.
Wkładka SUPER MOULDED jest dalszym rozwinięciem wkładki FUSION, która używana jest w spodniach zimowych. W miejscach wyjątkowo narażonych na tarcie wysokiej klasy pianka jest gruba na 12mm . Na skrzydełkach znajdziecie grubą na 3 mm, perforowaną piankę zapewniającą wyjątkowo dobrą wentylację. Szybkoschnąca i oddychająca wkładka jest specjalnie zaprojektowana na długie dystanse.