•  50,000 artykułów dostępnych do natychmiastowej wysyłki.
  •  Darmowy zwrot (dla wszystkich krajów w EU)
  •  Indywidualna porada przy zakupie roweru
  •  Możliwość zwrotu do 30 dni.
  •  Montowane w Niemczech

Oto jest!
Odkryj zalety nowej grupy Shimano 105

Długo oczekiwana grupa Shimano 105 jest wreszcie dostępna! Dzięki dwóm wersjom: z hamulcami obręczowymi I tarczowymi oraz szerszemu zakresowi przełożeń nowa grupa jest odpowiednia do szerszego zakresu zastosowań niż poprzednia, którą zastępuje.

Największą innowacją w grupie 105 są bez wątpienia wprowadzenie do produkcji nowych, grupowych hamulców hydraulicznych. Nowe hamulce w standardzie FlatMount są kompatybilne z tarczami hamulcowymi z klockami z ICE TECHNOLOGIES i tarczami zgodnymi ze standardami UCI – bez ostrych krawędzi – i oferującymi wysoką zdolność rozpraszania ciepła. Nowe, ergonomiczne klamkomanetki Dual Control oferują świetny zakres regulacji odległości od kierownicy dla każdego rozmiaru dłoni. Ponadto ulepszony został mechanizm przerzucania biegów – teraz jest szybsze i łatwiejsze przy mniejszym skoku dźwigni.

Grupa 105 ma także nowy wygląd, który zbliża ją do wielkiego rodzeństwa: Ultegry i Dura Ace. Szczególnie korba wyróżnia się wyglądem: ma szersze i grubsze ramiona, robi także wrażenie specjalnym wykończeniem, łączącym matową powierzchnię z błyszczącymi partiami.

Odkryj nasze rowery z nową grupą 105!