•  50,000 artykułów dostępnych do natychmiastowej wysyłki.
  •  Darmowy zwrot (dla wszystkich krajów w EU)
  •  Indywidualna porada przy zakupie roweru
  •  Możliwość zwrotu do 30 dni.
  •  Montowane w Niemczech

KOLEKCJA MAVIC GRAVEL
WSZYSTKO W JEDNYM

Szutrowe ścieżki, asfaltowe drogi, polne dróżki... to miejsca gdzie nowa kolekcja MAVIC ALLROAD czuje się jak w domu. I do tego właśnie kolekcja Mavic została zaprojektowana. Dla lepszych osiągów i zabawy w każdych warunkach.

SPECJALNIE ZAPROJEKTOWANE DO JAZDY GRAVELEM


Ten asortyment odzieży skupia się w całości na rynku Allroad/Gravel. Dlatego nie znajdziesz tu żadnych, mocno dopasowanych koszulek wyścigowych czy luźnych szortów MTB – zamiast tego kolekcja zawiera specyficzne, techniczne ubiory ALLROAD. Wszechstronne, komfortowe, funkcjonalne, klasyczne – po prostu właściwe rozwiązanie – bez względu dokąd jedziesz.

Sprawdź kolekcję ALLROAD i zostaw utwardzone drogi za sobą!

ERGONOMICZNE DOPASOWANIE

Rowerzyści, którzy zjeżdżają z utwardzonej drogi potrzebują ciuchów, na których mogą polegać. Nie potrzebują koszulki, która zsuwać będzie się do góry podczas siedzenia na siodełku czy spodenek, które ograniczają swobodę ruchów. W bliskiej współpracy z kolarzami MAVIC opracował perfect fit. Nie obciera, nie ześlizguje i możesz w pełni skupić się na drodze przed sobą i swoim rowerze.

IDEALNA KONTROLA TEMPERATURY CIAŁA

Wcześniej padało, a teraz właśnie świeci słonce - kolekcji MAVIC ALLROAD to nie rusza. Starannie dobrane, techniczne tkaniny oferują właściwą oddychalność byś dawał z siebie wszystko. Na zimniejsze dni możesz wybrać ocieplaną koszulkę z długim rękawem lub uzpełnić garderobę o izolującą kamizelkę.