We need your consent to load Youtube.

We use a third-party service to embed video content. This service may collect data about your activities. Please read the details and agree to use the service to view this video.

KOLEKCJA MAVIC GRAVEL
WSZYSTKO W JEDNYM

Szutrowe ścieżki, asfaltowe drogi, polne dróżki... to miejsca gdzie nowa kolekcja MAVIC ALLROAD czuje się jak w domu. I do tego właśnie kolekcja Mavic została zaprojektowana. Dla lepszych osiągów i zabawy w każdych warunkach.

SPECJALNIE ZAPROJEKTOWANE DO JAZDY GRAVELEM


Ten asortyment odzieży skupia się w całości na rynku Allroad/Gravel. Dlatego nie znajdziesz tu żadnych, mocno dopasowanych koszulek wyścigowych czy luźnych szortów MTB – zamiast tego kolekcja zawiera specyficzne, techniczne ubiory ALLROAD. Wszechstronne, komfortowe, funkcjonalne, klasyczne – po prostu właściwe rozwiązanie – bez względu dokąd jedziesz.

Sprawdź kolekcję ALLROAD i zostaw utwardzone drogi za sobą!

ERGONOMICZNE DOPASOWANIE

Rowerzyści, którzy zjeżdżają z utwardzonej drogi potrzebują ciuchów, na których mogą polegać. Nie potrzebują koszulki, która zsuwać będzie się do góry podczas siedzenia na siodełku czy spodenek, które ograniczają swobodę ruchów. W bliskiej współpracy z kolarzami MAVIC opracował perfect fit. Nie obciera, nie ześlizguje i możesz w pełni skupić się na drodze przed sobą i swoim rowerze.

IDEALNA KONTROLA TEMPERATURY CIAŁA

Wcześniej padało, a teraz właśnie świeci słonce - kolekcji MAVIC ALLROAD to nie rusza. Starannie dobrane, techniczne tkaniny oferują właściwą oddychalność byś dawał z siebie wszystko. Na zimniejsze dni możesz wybrać ocieplaną koszulkę z długim rękawem lub uzpełnić garderobę o izolującą kamizelkę.