Zoggs

Okulary pływackie dla triathlonistów

Akcesoria

  • Sortowanie według::

1 Wyniki

Marka Zoggs cieszy się ogromną popularnością wśród triathlonistów. Od początku lat 90. firma produkuje wysokiej jakości okulary pływackie, z których korzystają triathloniści na całym świecie. Australijski producent oferuje szeroką gamę różnych gogli. Obecnie okulary pływackie Zoggs są używane na całym świecie i pomagają sportowcom osiągnąć najlepsze rezultaty.

Akcesoria Zoggs - Akcesoria do dyscyplin triathlonowych
Oprócz okularów pływackich producent Zoggs oferuje również przydatne produkty używane przez triathlonistów aby finiszować na jednym z najlepszych miejsc. Szczególnie przydatnym produktem jest na przykład torba na akcesoria, w której znajdują się wszystkie przybory. Firma oferuje klipsy na nos lub zatyczki do uszu, które są wygodne podczas pływania. Dzięki Zoggs światowej klasy sportowcy znaleźli producenta sprzętu sportowego, który oferuje szeroką gamę produktów wysokiej jakości dla wszystkich trzech dyscyplin triathlonowych.

Akcesoria triathlonowe firmy Zoggs - szczytowa wydajność w ekstremalnych sytuacjach
Pierwsza para okularów Zoggs została stworzona w 1922 roku, a dziś modele australijskiego producenta są znane z wysokiej jakości. Ponieważ doskonale dopasowane gogle znacząco przyczyniają się do sukcesu sportowca, wszystkie modele są regularnie testowane w ekstremalnych sytuacjach przez długi czas. Udana współpraca ze znanymi triathlonistami dowodzi, że produkty Zoggs spełniają bardzo wysokie wymagania.