Wahoo Fitness

Wahoo Fitness sprawia, że jazda na rowerze jest przyjemnością.

Akcesoria

  • Sortowanie według::

3 Wyniki

Zawodowi kolarze, którzy chcą osiągnąć dobre wyniki, potrzebują zaawansowanych technologicznie narzędzi i urządzeń, dzięki którym mogą monitorować swój obecny poziom sprawności i wydajność. Szkoleniowcy i trenerzy kolarstwa wiedzą, na jakiej płaszczyźnie zawodnicy muszą się poprawić, gdy tylko mają precyzyjne informacje na temat wyników treningów. Są jednak również rowerzyści hobbyści, którzy chcieliby uzyskać łatwy, szybki i nieskomplikowany przegląd aktualnego poziomu sprawności. Dla wszystkich entuzjastów i sportowców wyczynowych Wahoo Fitness opracowało produkty, które pozwalają na wyświetlanie, monitorowanie, porównywanie i analizowanie danych dotyczących kondycji za pomocą smartfona.

Smartfon jako urządzenie pomiarowe
Wahoo Fitness to amerykańska firma, która pomaga rowerzystom monitorować i poprawiać swoje wyniki na treningach i podczas zawodów dzięki zaawansowanym technologicznie produktom. Pomiary są oparte na urządzeniach cyfrowych, które informują rowerzystów o ich osiągach w dowolnym momencie i w każdej sytuacji. Podstawą techniczną jest tak zwany sensor kondycyjny firmy Wahoo Fitness. Zebrane dane są przesyłane do iPhone'a lub innego smartfona. W ten sposób rowerzysta i jego zespół otrzymują dokładne informacje na temat kilometrów przejechanych podczas treningu, tętna w różnych sytuacjach.

Wydajny pomiar podczas treningu na rowerze
Amerykańska firma z Georgii oferuje różne produkty, które pozwalają rowerzystom na monitorowanie wydajności w sposób maksymalnie efektywny i przy minimalnym wysiłku. W ofercie firmy znajdują się urządzenia techniczne montowane bezpośrednio na rowerze. Praktycznym miejscem, w którym zawsze widoczne są dane dotyczące wydajności, jest oczywiście kierownica. Jednak gadżety Wahoo Fitness mogą być noszone na ramieniu lub klatce piersiowej i zapewniają doskonały komfort. Dzięki Wahoo Fitness zawsze łatwiej jest zawsze być na bieżąco i cieszyć się precyzyjnym pomiarem danych na telefonie iPhone, innym smartfonie lub w aplikacji fitness. Poza tym wszystkie pomiary wymagają niewielkiej ilości energii. Fitness Wahoo pozwala na bezprzewodową kontrolę treningów i analizę wydajności.