•  50,000 artykułów dostępnych do natychmiastowej wysyłki.
  •  Darmowy zwrot (dla wszystkich krajów w EU)
  •  Indywidualna porada przy zakupie roweru
  •  Możliwość zwrotu do 30 dni.
  •  Montowane w Niemczech

Tunap Sports
z pasją dla sportowców i materiałów

Wysokiej jakości produkcji do pielęgnacji…

Wysokiej jakości produkty do pielęgnacji twojego materiału  – takie są wymagania marki Tunap Sports. Od 2015, the monachijska filia międzynarodowej Grupy Würth jest aktywna na rynku produktów do czyszczenia i pielęgnacji rowerów.
 
…do twojego roweru 

Tunap Sports chce zaoferować wszystkim entuzjastom rowerów wartość dodaną wraz ze swoimi produktami do pielęgnacji. Ponieważ każdy – począwszy od jeżdżących do pracy, którzy walczą z wiatrem na rowerach miejskich, przez hobbystów po profesjonalistów potrzebują sprawnie działających i niezawodnych rowerów. Jednocześnie wszyscy wiedzą że regularne serwisowanie roweru poprawia jego trwałość. 

Równolegle z pracami nad rozwojem wysokiej jakości produktów do pielęgnacji specjaliści w Tunap Sports skoncentrowali się na precyzyjnym i ekonomicznym dozowaniu. Dlatego produkty Tunap takie jak środki do czyszczenia napędu, widelców, hamulców mają świetne właściwości wiążące, które pomagają oczyścić nawet naprawdę uciążliwe zabrudzenia. Cienkie, kapilarne rurki pomagają łatwo aplikować środki na powierzchnię. Środki do czyszczenia napędu i smary do łańcucha Tunap mają przewagę, której nie można nie doceniać: oferowane są ze szczoteczką pomagającą na bezpośrednią i efektywną aplikację. Ponadto ulegające biodegradacji środki do czyszczenia e-bike Tunap zmieniają mycie wrażliwych, elektrycznych rowerów w dziecinnie prostą zabawę.