•  50,000 artykułów dostępnych do natychmiastowej wysyłki.
  •  Darmowy zwrot (dla wszystkich krajów w EU)
  •  Indywidualna porada przy zakupie roweru
  •  Możliwość zwrotu do 30 dni.
  •  Montowane w Niemczech

Triaction by Triumph
Bielizna funkcyjna dla sportsmenek

Triaction Triumph jest marką znanej firmy Triumph. Firma projektuje, produkuje i sprzedaje bieliznę na całym świecie. Triaction Triumph  to połączenie funkcjonalności i modnego wzornictwa dla kobiet uprawiających sport. Ta popularna bielizna sportowa charakteryzuje się innowacyjnymi technologiami, jest komfortowa i znakomicie dostosowana do sportowych wyzwań zarówno pod kątem nowoczesnych, funkcyjnych  materiałów jak i kroju.

Od gorsetów do biustonoszy sportowych
Wszystko zaczęło się w 1886 roku, gdy gorseciarz Johann Gottfried Spiesshofer i biznesmen Michael Braun założył fabrykę gorsetów "Spiesshofer & Brown". Pierwsze gorsety zostały wykonane przy udziale  zaledwie sześciu maszyn do szycia i sześciu pracowników w małej stodole w Heubach, w południowych Niemczech. W 1902 roku, firma otrzymała nazwę „Triumph”, która była zainspirowana Łukiem Triumfalnym w Paryżu. Stale poszerzano gamę produktów. Obecnie firma produkuje  biustonosze, biustonosze sportowe, majtki, bieliznę modelującą sylwetkę, kostiumy kąpielowe i dużo więcej. Triumph jest jednym z wiodących na świecie producentów nowoczesnej i innowacyjnej bielizny.

Ogromny wybór bielizny odpowiedniej do  każdego rodzaju sportu
Biustonosze sportowe  Triaction  łączą idealnie komfort i funkcjonalność. Jednocześnie, zapewniają optymalne podtrzymywanie na różnych poziomach, w zależności od budowy ciała i indywidualnych potrzeb, niezależnie od uprawianego sportu. Wykonane są z nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie oddychających tkanin hamujących powstawanie nieprzyjemnych zapachów