TomTom
Noś swój puls, zakresy tętna i trasę na nadgarstku

Od momentu powstania w 1991 firma TomTom stała się dobrze znana na całym świecie z produkcji urządzeń nawigacyjnych i pracowała nad tym by technologia stała się dostępna dla każdego. Dla entuzjastów sportu TomTom produkuje inteligentne zegarki sportowe, które pomagają zawodnikom osiągać odpowiedni poziom formy. Zegarki sportowe TomTom mierzą tętno bezpośrednio na nadgarstku więc nie potrzebujesz nosić specjalnego paska na piersiach. Prócz precyzyjnych informacji na temat Twojego tętna, prędkości, czasu, przebytego dystansu oraz spalonych kalorii wyświetlacz wielkości 22x25 mm pokazuje także Twoją trasę.
 
Różne programy pomogą Ci osiągnąć osobiste cele. Możesz motywować się i stawiać sobie wyzwania w zakresie odległości, czasu i kalorii przed każdą sesją treningową. Aby poprawić prędkość i wytrzymałość możesz wybrać trening interwałowy. Gdy zaczynasz odstawać od założonego tempa alarm akustyczny lub wibracja dadzą o tym znać. Tryb wyścigowy porównuje Twój obecny wysiłek z poprzednimi etapami.

Komputer może być zdejmowany z paska aby wymienić go na inny, ale to nie wszystko: można także łatwo zamontować go na kierownicy dzięki zmyślnemu uchwytowi. Wtedy pokazuje jadącemu informacje o kadencji i prędkości wraz z innymi danymi. Właściwe urządzenie pomiarowe może być łatwo przymocowane do roweru tak by dane były przesyłane bezprzewodowo przez Bluetooth do sportowego zegarka na kierownicy.

Nazwa multi-sport mówi wszystko – te wszechstronne zegarki mogą być używane nie tylko do biegania czy jazdy na rowerze, ale także do pływania lub kombinacji tych trzech sportów. Zegarek jest wodoodporny do głębokości 50 m. Ponadto zobaczysz informacje odnośnie efektywności, rytmu, stylu pływania, czasu okrążeń i prędkości podczas pływackiego treningu.