•  50,000 artykułów dostępnych do natychmiastowej wysyłki.
  •  Darmowy zwrot (dla wszystkich krajów w EU)
  •  Indywidualna porada przy zakupie roweru
  •  Możliwość zwrotu do 30 dni.
  •  Montowane w Niemczech

Thule Chariot

Firma Thule została założona w Szwecji w 1942 roku i od tamtej pory producent marki przybliża światu swoje pasje. Pracownicy to międzynarodowa grupa ludzi, których łączy pasja pomagania aktywnym rodzinom i entuzjastom outdooru. Dzięki Thule możesz bezpiecznie, łatwo i stylowo transportować wszystko, co potrzebne, abyś mógł swobodnie prowadzić aktywne życie - bez względu na to, czy jesteś w mieście, czy na zewnątrz. Bez względu na swoją pasję, cokolwiek planujesz, dokądkolwiek się wybierasz: dzięki Thule możesz swobodnie żyć aktywnie.

Zabierz dzieci na wyprawę.
Bezpiecznie i łatwo transportuj sprzęt i swobodnie prowadź aktywne życie. Bardzo ważne jest zapewnienie odpowiedniego wyposażenia wózka rowerowego dla dzieci. Bez względu na to, czy chodzi o jazdę na rowerze, wędrówki, czy nawet jazdę na nartach: Thule rozwija solidne, bezpieczne i stylowe przeczepki do wożenia dzieci (przyczepy rowerowe lub zestawy do biegania), a tym samym pomaga całym rodzinom cieszyć się wspólnie aktywnym życiem w dowolnym miejscu i o każdej porze roku.

Bezpieczeństwo przede wszystkim.
Wszystkie produkty opracowane przez Thule spełniają międzynarodowe normy bezpieczeństwa lub nawet je przewyższają. Ścisłe, wewnętrzne procedury testowe zapewniają, że produkty wytrzymują najtrudniejsze warunki, a dorośli i dzieci zawsze będą bezpiecznie wracać do domu.

Praktyczne, przyjazne dla użytkownika, doskonale dopasowane produkty
Thule zostały zaprojektowane przez entuzjastów outdooru, którzy przykładają dużą wagę do praktycznych i przyjaznych dla użytkownika produktów. Ponadto produkty Thule doskonale zaspokajają potrzeby klientów, ich dzieci przystosowane do ich aktywnego stylu życia - bez względu na to, czy chcą zabrać ze sobą noworodka, czy dziecko, które może już chodzić samodzielnie. Niezależnie od tego, czy chodzi o spacerowanie, jogging, jazdę na rowerze, wycieczki piesze czy narciarstwo: nosidełka Thule zapewniają najwyższą wydajność i wszechstronność, aby młode rodziny mogły korzystać z licznych zajęć o każdej porze roku. 5 rodzajów aktywności. 4 pory roku. 1 produkt.