•  50,000 artykułów dostępnych do natychmiastowej wysyłki.
  •  Darmowy zwrot (dla wszystkich krajów w EU)
  •  Indywidualna porada przy zakupie roweru
  •  Możliwość zwrotu do 30 dni.
  •  Montowane w Niemczech

The Beam
Bezpieczeństwo rowerzystów

TheBeam to francusko-koreańska firma, z mocną misją ochrony rowerzystów w ruchu drogowym a wręcz ratowania ich życia i zdrowia. Dlatego firma rozwija innowacyjne produkty i technologie.

TheBeam - Pasja i Design
Pracownicy TheBeam korzystają z szerokiego wachlarza doświadczeń ludzi z pasją: od producentów przemysłowych, projektantów mody, grafików, inżynierów CAD i polimerów, po marketingowców i ambasadorów marek - wszyscy z ogromną pasją do jazdy na rowerze. Dlatego firma jest znana z wysokiej jakości produktów i ciągłego rozwoju już od momentu powstania w 2005 roku. Ich innowacyjne koncepcje i rozwiązania zrobiły wrażenie na rowerzystach na całym świecie. Oprócz nagród w zakresie bezpieczeństwa, wzornictwa, innowacji i biznesu, TheBeam otrzymał także nagrodę red dot.

TheBeam - produkty dla rowerzystów
Asortyment popularnej marki obejmuje lusterka wsteczne dla rowerów górskich i rowerów szosowych, a także światła rowerowe i inne akcesoria do jazdy na rowerze. Odkryj naszą ofertę produktów TheBeam, oferującego dodatkowe bezpieczeństwo dla każdego rowerzysty.