Teasi

Dojedź szybko do celu z nawigacją do rowerów Teasi

Akcesoria

  • Sortowanie według::

0 Wyniki

No products found!

Firma TEASI oferuje szeroki asortyment urządzeń do nawigacji i akcesoriów na rowerowe wycieczki oraz do wspinaczki, na narty i do pływania. Dzięki nim zawsze dotrzesz do celu obojętnie czy będzie to wieczorna przejażdżka, całodzienna wyprawa czy rowerowe wakacje.

Łatwe w użyciu i z mnóstwem funkcji
Urządzenia do nawigacji GPS dostarczają pełno informacji fanom aktywności na świeżym powietrzu. Pozwalają ci łatwo zaplanować drogę na komputerze w domu i przeanalizować ją po powrocie.

Podczas jazdy możesz użyć wielu praktycznych funkcji jak precyzyjny pomiar mocy, kompas, wskazania miejsc interesujących i dokładne mapy. Wszystko zaprojektowane jest pod kątem łatwego użytkowania i dużej funkcjonalności. Wyjmij z pudełka i ruszaj w drogę!

Praktyczne i w rozsądnej cenie
Poręczne urządzenia GPS przede wszystkim robią wrażenie dobrym stosunkiem jakości do ceny i technicznymi rozwiązaniami, które są idealnie przystosowane do segmentu outdoor. Jeśli szukasz taniego urządzenia do nawigacji, które szybko poprowadzi cię do celu, nawigacje GPS TEASI to dobry wybór dla ciebie.