suplest

Szwajcarskie buty rowerowe do kolarstwa szosowego, kolarstwa górskiego i turystyki

Odzież

  • Sortowanie według::

0 Wyniki

No products found!

Idealne jak legendarne zegarki - buty rowerowe ze Szwajcarii
W 2007 roku Robert Gehrig i Daniel Balmer założyli markę suplest w Bernie w Szwajcarii. Obaj są zapalonymi rowerzystami i oddają się pasji kolarskiej na szosie, a także na szlaku. "Buty wykonane przez aktywnych rowerzystów" to ich motto i dlatego produkują swoje obuwie rowerowe zgodnie z trzema zasadami: jakość, szwajcarskość i imponująca prostota.

Szwajcaria zawsze była znana z jakości - bez względu na to, czy myślisz o serach, czekoladzie, medycynie czy technologii. Aby spełnić powyższe zasady, twórcy marki codziennie ciężko pracują, aby Szwajcaria stała się również synonimem wysokiej jakości obuwia rowerowego.

Obuwie premium dla entuzjastów rowerów
suplest nie lubi masówki - tutaj każdy model buta jest świadomie planowany i szczegółowo projektowany. Marka premium nie chce podążać za żadnymi trendami, ale używać tylko najlepszych materiałów, tworzyć idealne kroje i produkować najlepsze buty. Suplest wyróżnia się na tle innych marek i chce wyznaczać nowe standardy.

Jedną z zasad oprócz wysokiej jakości obuwia jest prostota konstrukcji i funkcjonalność. Nikt nie lubi skomplikowanej obsługi - dlatego buty suplest celowo sprowadzają się do najważniejszych funkcji a dopełnione są pięknymi detalami.

Buty rowerowe i buty MTB
Nazwa suplest składa się z dwóch elementów: francuskiego słowa "souplesse", niezwykle wydajnego sposobu treningu z krótkim, szybkim pedałowaniem i angielskiego słowa "giętki". Tak więc, oferta butów dla rowerzystów suplest oferuje zrównoważoną mieszankę wysokiej jakości materiałów, funkcjonalne podeszwy zapewniające jeszcze lepsze przenoszenie mocy i wysoki komfort dla najlepszych osiągów na rowerze.

Asortyment szwajcarskiej marki obejmuje lekkie i doskonale dopasowane buty rowerowe szosowe i górskie idealne dla optymalnego przenoszenia mocy. Wprowadzono rozróżnienie między serią Road dla kolarzy szosowych, Cross Country Series na jazdę po ścieżkach i Offroad Series z podeszwą SUPtraction na wycieczki i dedykowane dla kolarstwa górskiego.