SUPACAZ

Stylish handlebar tape, bottle cages and bar plugs from California

Czesci Rowerowe

Dorastając w Kalifornii, surfując, jeżdżąc na łyżwach i snowboardzie, Anthony Sinyard - założyciel SUPACAZ i syn założyciela Speciality Mike'a Sinyarda - zawsze zastanawiał się, dlaczego sprzęt i odzież rowerowa były tak nudne.

Filozofia SUPACAZ
Wyczyn spotyka się ze stylem. Jako profesjonalista UCI, Anthony poszukiwał marki rowerowej, która zebrałaby najlepsze cechy jego ulubionych marek. Niestety poniósł fiasko i w końcu wpadł na pomysł, aby stworzyć własną markę. Było to w 2010 roku. Nazwa jego stylowej marki jest skrótem od "Super Casual". Wydajność i styl - to dwa filary SUPACAZ.

Seria SUPACAZ
Od owijek na kierownice po uchwyty na bidony: w 2013 roku kalifornijska marka stała się znana z owijki Super Sticky Kush, która wyznacza nowe trendy w jasnych kolorach i stylowych wzorach na rowerach szosowych na całym świecie. Obecnie oferta obejmuje znacznie więcej. SUPACAZ oferuje również chwyty, korki do owijek, pokrywy sterów i koszyki na bidony w szerokiej gamie kolorów i wzorów, które doskonale łączą funkcjonalność i styl.