Solestar

Wkładki do butów dla rowerzystów szosowych i rowerzystów górskich

Odzież

  • Sortowanie według::

0 Wyniki

No products found!

Innowacyjne sportowe wkładki Carbon firmy Solestar
Dzięki wkładkom Solestar rower zbliżył się do kolarza jeszcze bardziej. Opatentowany produkt - zaawansowane technologicznie wkładki karbonowe optymalizują pozycję stopy, stabilizują i korygują pojedyncze zniekształcenia, jeśli to konieczne i zapewniają bardziej efektywne przekazywanie mocy na pedał. To nie tylko maksymalizuje wydajność sportowca, ale także pomaga uniknąć wadliwej postawy stóp. Mimo że w przeszłości stosowało się specjalne sportowe wkładki dla sportowców, Solestar był pierwszą firmą, która zoptymalizowała wkładki właśnie pod kątem jazdy na rowerze.

Żadna stopa nie jest taka sama jak druga. Jednak pozycja, która zapewnia najlepsze przenoszenie siły i ochronę stawów podczas pedałowania jest zawsze taka sama: neutralna pozycja zerowa. Z wkładkami Solestar, różne rodzaje stóp są adoptowane do tej pozycji, która zapewnia stabilną podstawę i najlepszą statykę ciała.

Innowacyjna i wyrafinowana koncepcja została opracowana w Berlinie. Co więcej, wkładki są produkowane w Niemczech, aby zagwarantować bardzo wysokie standardy jakości. Wkładki pasują do wszystkich modeli obuwia i są dostępne we wszystkich popularnych rozmiarach obuwia.

Oprócz wkładek do kolarstwa szosowego, Solestar oferuje również wkładki specjalnie zaprojektowane, aby spełnić specjalne wymagania rowerzystów górskich. W porównaniu z podeszwami roweru szosowego, mają grubszą wyściółkę i wytrzymują skoki w trudnym terenie, dzięki ogólnie wyższej odporności na uderzenia.

Zaawansowane technologicznie wkładki optymalizują komfort jazdy rowerzystów szosowych i rowerzystów górskich, a tym samym zapewniają więcej zdrowia i radości ze sportu!