mawaii

Kremy do opalania oraz produkty do pielęgnacji ciała dla sportowcówi, made in Berlin!

Akcesoria

  • Sortowanie według::

0 Wyniki

No products found!

PRODUKTY DO PIELĘGNACJI CIAŁA ORAZ DO OPALANIA OPRACOWANE PRZEZ SPORTOWCÓW DLA SPORTOWCÓW - KREMY I MLECZKA FIRMY MAWAII IDEALNIE PRZYGOTOWUJĄ TWOJĄ SKÓRĘ DO WYCZERPUJĄCEJ AKTYWNOŚCI NA ŚWIEŻYM POWIETRZU.
Firma mawaii z Berlina wie czego oczekują sportowcy jako, że założycielami są również sportowcy I wyczynowcy. Jako pasjonaci wspierają także na codzień kulturę fizyczną, przywiązują także wielką wagę aby ich produkty były skomponowane z przyjaznych dla środowiska składników. Kremy mawaii nie zawierają konserwantów, alkoholu, parabenów, olei mineralnych lub substancji niebezpiecznych dla środowiska. Ponadto rozmaite produkty mawaii nie są testowane na zwierzętach. Wszystkie produkty mawaii produkowane są w Niemczech i podlegają regularnej kontroli gwarantującej najwyższą jakość.

Spędzając dużo czasu na świeżym powietrzu powinieneś z całą pewnością zadbać o swoją skórę by ochronić ją przed szkodliwym promieniowaniem UV-B i UV-A. To szczególnie prawdziwe dla sportowców uprawiających sporty ekstremalne. Poza ochroną przed promieniami ważną rzeczą jest pielęgnacja skóry, która potrzebuje wspomagających skórę substancji jak aloes i jojoba. Kremy przeciwsłoneczne przystosowane są do potrzeb sportowców i dlatego są całkowicie odporne na wodę i pot. Ponadto szybko się wchłaniają i pozwalają skórze oddychać. W zależności od warunków zewnętrznych i indywidualnych potrzeb skóry kremy do opalania posiadają różne faktory ochronne. Generalnie przeznaczone są do każdego typu skóry, także do wrażliwej i alergicznej.

Kremy te chronią także nie tylko przed promieniowaniem UV-A i UV lecz także przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi jak ozon, wiatr, ograniczając do minimum wysuszenie skóry.

Daj swojej skórze ochronę, której potrzebuje podczas sportu – zastosuj kremy mawaii!