LINKA LOCK
Inteligentna blokada roweru

Twój rower jest inteligentny - a wraz z nim blokada ramy. LINKA rozpoczęła się jako projekt Kickstarter w Oakland w Kalifornii w 2015 roku. W bardzo krótkim czasie od rozpoczęcia projektu jego cel  został nie tylko osiągnięty  ale nawet przekroczony. Ponad 800 testerów było pod wielkim wrażeniem idei blokady rowerowej, którą można kontrolować za pośrednictwem smartfona.

Nigdy więcej kluczyków!   
Zamknięcia rowerowe LINKA mają na celu zapewnienie szczególnie wysokiej ochrony przed kradzieżą Twojego roweru. Zamknięcia mocowane do ram mają zapewnić rowerzystom większe bezpieczeństwo. Wystarczy nacisnąć przycisk na zamku lub smartfonie, aby zamknąć zbrojony 9-mm stalowy pręt. Kiedy zbliżysz  się do swojego roweru, zamek niemal magicznie otwiera się. Jeśli nie masz telefonu z Tobą, po prostu wprowadź swój własny, 4-cyfrowy kod dostępu. Nie potrzebujesz już żadnych kluczy.  
 
Złodzieje nie mają szans!  
Blokada ramy zawiera zintegrowany trójosiowy akcelerometr, który rozpoznaje, kiedy rower jest przenoszony lub gdy złodziej próbuje go ukraść. Wbudowany alarm 100dB - o głośności porównywalnej z głośnością jadącej ciężarówki  zaskoczy złodzieja. Ponadto, powiadomi Cię poprzez aplikację, że rower jest w niebezpieczeństwie. 

Inteligentna ochrona roweru   
Blokada i smartfon są w stałym kontakcie. Możesz ocenić bieżący poziom naładowania akumulatora ze swojego smartfona, sprawdzić, gdzie zaparkowałeś rower i gdzie nie powinieneś parkować. Nic więc dziwnego, że zamki rowerowe LINKI są tak popularne. Nowoczesna, inteligentna blokada sprzedawana jest już w  45 krajach i oferuje twojemu rowerowi wysokie bezpieczeństwa.