•  50,000 artykułów dostępnych do natychmiastowej wysyłki.
  •  Darmowy zwrot (dla wszystkich krajów w EU)
  •  Indywidualna porada przy zakupie roweru
  •  Możliwość zwrotu do 30 dni.
  •  Montowane w Niemczech

HOLMENKOL
Higienicznie czyste, nieprzemakalne i oddychające ubrania na rowerze

1992 - chemik i skoczek narciarski Dr Max Frisch założył w Ditzingen w Niemczech własną firmę w celu wyprodukowania pierwszego smaru narciarskiego Wkrótce zaczyna rozszerzać zakres swoich produktów. Dziś HOLMENKOL oferuje nie tylko smary, ale także duży wybór środków czyszczących i produktów do pielęgnacji roweru. Firma jest szczególnie znana ze swoich rozwiązań w zakresie impregnacji wyrobów włókienniczych i obuwia wykraczających poza granice Niemiec.

HOLMENKOL - efekt lotosu odpycha wodę i brud
Środki hydrofobowe firmy HOLMENKOL wykorzystują działanie lotosu. Dzięki szorstkiej strukturze liścia lotosu roślina nie pozwala na przyklejenie się kropli wody. Zamiast tego, woda po prostu się ześlizgnie. Środki wodoodporne HOLMENKOL stosują tę samą technologię, aby tekstylia były odporne na wodę i brud oraz skutecznie chroniły przed deszczem.

HOLMENKOL - higienicznie czysty
Pot pozostawia na tkaninach sportowych bakterie, które prowadzą do powstawania nieprzyjemnych zapachów. Te bakterie można usunąć tylko podczas prania tkanin w wysokich temperaturach. Detergenty piorące firmy HOLMENKOL piorą i odkażają ubrania sportowe w niskich temperaturach jak również podczas prania ręcznego. Od środków impregnujących poprzez spraye do higieny poprzez specjalne detergenty do bielizny sportowej lub membran, HOLMENKOL oferuje doskonałe produkty do pielęgnacji odzieży sportowej.