Falk
Nawigacja Falk - bezpiecznie dojedź do celu

Niemiecka firma Falk sprzedawała mapy wszystkich części Niemiec od 1945 roku. Od wielu lat Falk oferuje także nawigacyjne elektroniczne urządzenia przenośne, które wskazują trasy kierowcom, rowerzystom i pieszym. Urządzenie nawigacyjne firmy Falk jest szczególnie dobrym wyborem na nieznanych trasach lub ścieżkach poza standardowymi trasami. Oprócz głównych ulic znajdziecie w nim również wiele ścieżek rowerowych, terenowych, leśnych i pieszych.

Producent urządzeń do nawigacji rowerowej Falk posiada w ofercie różne przenośne urządzenia nawigacyjne. Urządzenia nawigacyjne Falk z najnowocześniejszymi funkcjami umożliwiają łatwe i przyjazne dla użytkownika pokonywanie wyznaczonej trasy oraz przygotowywanie niewytyczonych indywidualnych tras rowerowych. Funkcja planowania trasy w urządzeniach Falk korzysta z oprogramowania nawigacyjnego z opcjami, których rowerzyści potrzebują w górach, w terenie i na drogach. Niezależnie od tego, czy jeździsz po drodze, na leśnych ścieżkach czy szlakach: producent urządzeń nawigacyjnych Falk wie, jak dotrzeć bezpośrednio do miejsca przeznaczenia rowerem turystycznym lub szosowym. Dzięki przenośnym urządzeniom nawigacyjnym Falk możesz bezpiecznie rozpocząć i zakończyć wycieczkę rowerową.

Falk jazda na rowerze - Twój niezawodny i bezpieczny towarzysz podróży dla wszelkiego rodzaju aktywności na rowerze
Oprócz aktualnego i niezawodnego oprogramowania, przenośne urządzenia nawigacyjne Falk są również zaprojektowane w nowoczesnym stylu. Przyjazny dla użytkownika, rozmiar i jakość to kolejne pożądane cechy przenośnych urządzeń Falk.

Elektroniczne akcesoria rowerowe Falk - urządzenia nawigacyjne wysokiej klasy z praktycznymi funkcjami
Firma Falk oferuje rowerzystom szereg akcesoriów, które są specjalnie zaprojektowane do zastosowań zewnętrznych. Baterie zamienne, adaptery, wsporniki, uchwyty, akcesoria, stacje ładowania, a także torby z nylonu neoprenowego Falk są również częścią asortymentu. Akcesoria elektroniczne Falk są odpowiednie zarówno na krótkie jak i długie trasy. Nawigacja zawiera elektroniczny kompas, różne mapy, rekordy tras, mapy rowerowe z danymi topograficznymi oraz funkcjami routingu i drukowania. Dla rowerzystów, którzy lubią podróżować ekspert w dziedzinie nawigacji oferuje asortyment produktów, który zapewnia, że zawsze znajdzie się właściwy kierunek gwarantując dotarcie do pożądanego miejsca docelowego.