DeFeet
Modne skarpety dla rowerzystów

W wieku czterech lat Shane Cooper przybył do Stanów Zjednoczonych z Anglii. Jego ojciec rozprowadzał maszyny dziewiarskie. Mimo, że Shane dorastał wokół maszyn dziewiarskich, zawsze był bardziej zainteresowany rowerami i muzyką. Dopiero na początku lat 90. Shane postanowił rozpoczął zupełnie nowy trend w produkcji skarpet. Tak powstała firma DeFeet International w 1992 roku.

DeFeet - Skarpety kolarskie dla sportów, które kochamy
Wkrótce najlepsi sportowcy na świecie zwrócili uwagę na wysokiej jakości skarpetki - i byli pod wrażeniem! Charakterystyka tamtych projektów jest dziś widoczna w całej linii DeFeet. Eleganckie, proste, użyteczne i trwałe. Wiedząc, że pracownicy DeFeet w Północnej Karolinie najlepiej znają tajniki produkcji marka zdecydowała się kontynuować produkcję skarpet w USA i nie zlecać produkcji poza granice kraju. Pomaga to osiągnąć najwyższe standardy jakości. Sukces firmy dowodzi, że mają rację - skarpetki są używane przez entuzjastów rowerów i profesjonalnych kolarzy na całym świecie.

DeFeet - skarpetki dla entuzjastów rowerów
Obecnie oferta DeFeet International obejmuje szeroki wybór technicznych i wygodnych skarpet sportowych i codziennego użytku. Modne kolory i wzory gwarantują zadowolenie wśród pasjonatów sportu. Skarpety DeFeet są dostępne w różnych długościach, od niewielkich skarpetek stópek aż po podkolanówki - na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Przekonaj się o zaletach skarpetek DeFeet!