•  50,000 artykułów dostępnych do natychmiastowej wysyłki.
  •  Darmowy zwrot (dla wszystkich krajów w EU)
  •  Indywidualna porada przy zakupie roweru
  •  Możliwość zwrotu do 30 dni.
  •  Montowane w Niemczech

Contigo
solidne butelki do napojów dla entuzjastów sportu

Funkcjonalne i łatwe w użyciu butelki do napojów, które nadają się zarówno do długich wycieczek, jak i na krótkie wyprawy: z tego znany jest jest Contigo. Produkty są wyjątkowo wytrzymałe, łatwe w obsłudze i oferują atrakcyjny wygląd. Contigo są w 100% odporne na przeciekanie i upadek, a napoje pozostają przez dłuższy czas zimne lub gorące dzięki dobrym właściwościom izolacyjnym. Te cechy sprawiają, że butelki są odpowiednimi towarzyszami dla rowerzystów i entuzjastów sportu, którzy szukają butelek o wysokiej jakości.

Butelka Contigo - praktyczny towarzysz jazdy na rowerze
Szczególnie w przypadku dłuższych wycieczek, regularne picie jest niezbędne. Butelka na napoje powinna optymalnie wspierać rowerzystę; powinna być poręczna i szczelna. Butelki Contigo Drinks łączą te kryteria. Ustniki wbudowane w osłonę nie tylko zapewniają komfort picia. Osłona chroni przed kurzem i brudem po zamknięciu, dzięki czemu nic nie ogranicza bezproblemowej przyjemności picia podczas jazdy. Co więcej,butelki mogą być obsługiwane jedną ręką - co sprawia, że bardzo łatwo jest pić w dowolnym momencie i w każdej sytuacji.

Nowoczesna izolacja próżniowa - wysoka funkcjonalność
Dwuskrzydłowe butelki Contigo są wyposażone w izolację próżniową, dzięki czemu można utrzymywać temperaturę napoju przez wiele godzin. Niezależnie od tego, czy w plecaku, czy w praktycznym uchwycie na butelki na napoje. Z Contigo zawsze jesteś dobrze wyposażony.