Compressport

medyczna kompresja do użytkowania w sporcie

Odzież

COMPRESSPORT to szwajcarska firma, która produkuje sportowe produkty kompresyjne od 2008. Produkty są w całości produkowane w Europie. Firma zwraca dużą uwagę aby kompresyjne skarpetki, kompresyjne opaski, kompresyjne rękawki, koszulki triathlonowe, spodenki triathlonowe i wiele innych produktów powstawało w bliskiej współpracy z lekarzami, sportowcami i producentami z medycznym zapleczem. W ten sposób firma chce zagwarantować swoim klientom całkowitą ochronę i zaufanie do własnych marek.  

Odzież sportowa o kompresyjnej charakterystyce  
Celem firmy COMPRESSPORT jest zaoferowanie różnych produktów o charakterystyce kompresyjnej oraz zaskakiwanie sportowców i entuzjastów sportu nowymi technologiami oraz trendami. Dlatego po opaskach kompresyjnych na łydki do gamy produktów COMPRESSPORT doszły także min rękawki, wyczynowe paski na chipy startowe oraz wyścigowe niskie skarpetki .

Efektywne wsparcie przed, w trakcie i po treningu
COMPRESSPORT opracowało produkty kompresyjne, które są skuteczne przed, w trakcie i po treningu/zawodach. Na przykład skarpetki kompresyjne COMPRESSPORT Full 3 D DOT zapewniają poprawę osiągów podczas treningu. Formują dobre połączenie między butem i stopą, zapobiegają ślizganiu się stopy w bucie i przez swój efekt kompresyjny poprawiają poziom tlenu we krwi. Z tymi skarpetkami COMPRESSPORT podnoszą naturalny, anatomiczny ucisk na dolne mięśnie nóg. Zarazem produkty przemiany materii są odprowadzane dalej i poprawiają się ogólne osiągi..
   
COMPRESSPORT poprawia ogólną formę sportowca – zarówno przy treningu jak i na co dzień: przez użytkowanie takich produktów sportsmenka czy sportsmen mogą trenować dłużej i bardziej intensywnie oraz lepiej regenerować mięśnie.