•  50,000 artykułów dostępnych do natychmiastowej wysyłki.
  •  Darmowy zwrot (dla wszystkich krajów w EU)
  •  Indywidualna porada przy zakupie roweru
  •  Możliwość zwrotu do 30 dni.
  •  Montowane w Niemczech

Compex
Zwiększ swoją moc i przyspiesz regenerację dzięki Compexowi

Szwajcarska firma Compex oferuje szeroką gamę stymulatorów elektrycznych pomagających w osiągnięciu sukcesów treningowych. Dzięki dwudziestoletniemu doświadczeniu w tej dziedzinie, urządzenia firmy Compex zapewniają bezpieczną pomoc w rehabilitacji, wspomagają ulgę w bólu i poprawiają wydolność fizyczną.

Zróżnicowane programy i kategorie pozwalają stymulować i tonizować, trenować lub relaksować różne grupy mięśni. Możesz także określić, czy chcesz skupić się na mocy czy wytrzymałości.

Skuteczność stymulatorów Compex została potwierdzona w badaniach klinicznych, a urządzenia można stosować nawet w celu zapobiegania urazom. Technologia Muscle Intelligence ™ automatycznie dostosowuje stymulację do indywidualnych cech fizjologicznych użytkownika, aby zapewnić najbardziej efektywną elektrostymulację.

Inną interesującą cechą jest zminiaturyzowany czujnik, który sprawia, że stymulatory nadają się do wszechstronnego zastosowania. Ścisła współpraca z fizjoterapeutami, pacjentami cierpiącymi z powodu bólu, sportowcami amatorami i zawodowcami pomaga w dalszym ulepszaniu produktów i dostosowywaniu ich do różnych obszarów zastosowania. Trening z Compexem może uzupełnić standardowe treningi lub nawet zastąpić tradycyjną sesję treningową.

Firma szczególnie troszczy się aby jej urządzenia były przyjazne dla użytkownika. Bezprzewodowy transfer oraz połączenie internetowe wybranych produktów oferują sportowcom wiele możliwości korzystania z urządzeń.