COBI
Connected Biking dla wszystkich

Inteligentne, łatwe w użyciu systemy rowerowe i akcesoria
Pomimo rozwoju cyfrowego świata i wszystkich jego możliwości, jazda na rowerze jest nadal klasyczna, lecze jednak dotyka granic dzisiejszego cyfrowego stylu życia. Firma COBI powstała z przekonaniem, że kolarze powinni wyposażyć swój rower w technologię cyfrową, aby połączyć swoje rowery z cyfrowym światem.

Wizja firmy: inteligentne systemy rowerowe do uprawiania sportu i codziennego użytku
Rowerzyści powinni bardziej efektywnie wykorzystywać swój rower, planować i przeprowadzać swoje treningi w bardziej inteligentny sposób, zachowywać dane o wydajności i kondycji oraz kontaktować się ze znajomymi i słuchać ulubionej muzyki. Poza tym COBI przykłada dużą wagę do tego, aby jazda na rowerze była bezpieczna, ręce mogły pozostać na kierownicy a rowerzysta skupiał się na drodze. System COBI może być używany intuicyjnie, sterowany przez smartfon i kompatybilny z prawie każdym rowerem.

Od Kickstartera do najwyższej ligi.
Po pomyślnym ukończeniu jednej z najbardziej udanych kampanii Kickstarter w historii akcesoriów rowerowych w 2014 r. COBI stale pracuje nad realizacją ich wizji. System zaprojektowany i opracowany przez COBI GmbH w Niemczech, koncentruje się raczej na użytkowniku niż na technologii. COBI nie traktuje siebie jako firmy rowerowej, ale raczej jako przedsiębiorstwo technologiczne w sektorze rowerów.

Design odpowiada jakości.
Zespół pracuje nad stworzeniem i ewolucją najlepszego możliwego rozwiązania dla użytkownika. W ten sposób koncentruje się również na świetnym wzornictwie. W celu rozwoju oprogramowania i sprzętu COBI wykorzystuje najnowocześniejsze technologie. Celem firmy jest oferowanie pięknego, doskonałego technicznie produktu czyli programu zapewniającego znakomitą funkcjonalność w przystępnej cenie.