CicloSport - komputery rowerowe towarzyszące treningom
Elektronika rowerowa CykloSport

Od ponad 30 lat firma Ciclosport umożliwia śledzenie pokonanych dystansów i prędkości osiągniętych podczas jazdy na rowerze. Rowerzyści, którzy chcieliby monitorować swoje osiągi podczas treningu znajdą znakomitego partnera w produktach elektroniki użytkowej firmy CicloSport. Komputery rowerowe obecnie są źródłem wielu przydatnych informacji takich jak np prędkość, całkowity dystans, łączny czas jazdy i porównania prędkości oraz dodatkowych funkcje takich jak czas i opcjonalne funkcje kadencji, monitory tętna i spalonych kalorii. Oferują rowerzystom użyteczne informacje, które zapewniają skuteczny podgląd treningów.

Jazda na rowerze szosowym z CicloSport - elektroniczne komputery i akcesoria
Producent mikrokomputerów rowerowych CicloSport oferuje sportowcom lubiącym ruch na świeżym powietrzu, na przykład rowerzystom, technologię, która dostosowuje się do zmian w ruchu drogowym. Produkty firmy CicloSport obejmują cyfrowe, bezprzewodowe i szyfrowane wielofunkcyjne komputery. Wielofunkcyjność oferuje rowerzystom rozległe dane dla realizacji osobistych celów treningowych we wszystkich rodzajach jazdy na rowerze.

Komputery rowerowe CicloSport - serce rowerzysty
Firma CicloSport oferuje sportowcom zorientowanym na wydajność, a także okazjonalnym rowerzystom mnóstwo różnych modeli komputerów rowerowych. To pozwala każdemu kolarzowi na uzyskanie doskonałego przeglądu ich osobistego treningu, limitów lub celów, dostosowanych do ich własnych potrzeb. Producent komputera rowerowego CicloSport oferuje przewodowe, jak również bezprzewodowe rowery komputerowe i cyfrowe, bezprzewodowe komputery wielofunkcyjne z pełną analizą danych. Szeroka gama akcesoriów takich jak zestawy do montażu na kierownicy, czujniki rowerowe, monitory tętna, pulsometry i wiele więcej uzupełniają ofertę tego doskonałego sprzętu.