•  50,000 artykułów dostępnych do natychmiastowej wysyłki.
  •  Darmowy zwrot (dla wszystkich krajów w EU)
  •  Indywidualna porada przy zakupie roweru
  •  Możliwość zwrotu do 30 dni.
  •  Montowane w Niemczech

Blackroll

firma Blackroll założona została w 2007 i wkrótce zyskała dobrą reputację jako producent świetnych parafarmaceutyków oraz preparatów do masażu. Na początku producent skoncentrował się na głównym produkcie jakim był Blackroll fascia releazer aczkolwiek wkrótce gama produktów poszerzyła się o kilka kolejnych produktów wspomagających.

Rolki fascia massage pozwalają ci masować się i w ten sposób poprawić swoją elastyczność, gibkość i siłę poprzez wsparcie poprzednio zaniedbanej strefy: powięzi. Produkty blackroll aktywują i relaksują to napięcie mięśni oraz – dzięki różnym stopniom twardości – są odpowiednie dla sportowców na wszystkich poziomach zaawansowania jak również do terapii manualnej. Produkty Blackroll to idealne uzupełnienie tradycyjnego leczenia w tym fizjoterapii, gimnastyki korekcyjnej i masaży, osteopatii.

Blackroll opiera się na podstawach “Self myofascial release" czyli autorozluźniania powięziowego opisywanego także często jako SMR, to efektywna technika masażu rozluźniająca mięśnie i powięzie.
 
Blackroll przywiązuje dużą wagę do wytrzymałości i jakości swoich produktów, które wytwarzane są w Niemczech, podlegają w 100% recyklingowi i są przyjazne dla środowiska. Są bezzapachowe, odporne na wodę, niewrażliwe na oleje oraz łatwe w czyszczeniu.